Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lány nagyon jóba...

Van egy lány nagyon jóba vagyok vele már régóta. Én szerelmes vagyok belé hogy mondjam el neki? Annyira jóba vagyok vele mint ha járnánk csak szex, meg csók nélkül. Nem tudom eldönteni mit gondol rólam vagy, hogy akar e többet. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Elszeretném mondani neki, csak félek hogy ő nem így érez mint én és ezzel elrontanám a barátságunkat amit nem akarok.Mondjam el neki vagy ne? Ha igen akkor,hogyan hogy ne rontsam el a barátságunk?

Lehet ő is így érez.

Még nem jött szóba ez a téma amióta ismerem.

Fiú vagyok/16 éves



2016. máj. 18. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak egy javaslat: ne írásban.

Tudod pl., mit jelent az, hogy "elszeretni"?

2016. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit jelent,de mond el légyszíves.
2016. máj. 18. 16:21
 3/9 anonim ***** válasza:

"elszeretni" az, ha elcsábítod mástól.

De egyébként is tele van hibával az írásod... próbálj meg rendesen megtanulni magyarul, mert így sokan furán fognak rád nézni, ha meglátják, hogy mit írtál.


Amúgy, ha ennyire jóba vagy vele, akkor hívd el moziba, és ott talán lehet vele közelebbről is ismerkedni.

2016. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem magyar vagyok. Elnézést a helyesírásért. Nincsen barátja,már ha erre gondoltok. Ha nem erre gondoltok akkor pontosabban mit jelent?
2016. máj. 18. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:

De, jól gondolod.

Vigyázz a szavakkal, a magyarban vannak ilyenek. Ha nem teszed ki a vesszőket (vagy más elválasztó jeleket) a tagmondatok közé, az is rendesen össze tudja zavarni a mondatokat.

2016. máj. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor mondjam el neki vagy ne?

Vagy nem mondom el neki és majd elmúlik ez a érzés iránta, és maradunk nagyon jó barátok. Annyira félek,hogy ezzel fogom eltolni a barátságunkat amit nem szeretnék.

Az biztos,hogy személyesen mondom el neki, mert nem facebook kapcsolatot szeretnék.

2016. máj. 18. 18:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondom: hívd el moziba.

Ott megfoghatod a kezét, ha hagyja, és a szünetben lehet beszélgetni.

Innen meg már egyértelmű a dolog, szerintem.

2016. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ő nem az a fajta aki mozizik. Valami más?
2016. máj. 18. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor színház!

A többi hely sajnos nem egyértelmű. Ha nem tudod színházba vinni, akkor valahol le kell ülni vele, és elbeszélgetni.

2016. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!