Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bűnügyi nyomozói szakra...

Kasida kérdése:

Bűnügyi nyomozói szakra jelentkeztem, mik a feltételek?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sok hasonló kérdés volt már ezzel kapcsolatban. De azt szeretném megkérdezni,hogy ha jelentkeztem.. mármint a felvi.hu-n beadtam a jelentkezést akkor ez után mi az eljárás? Mi a feltétele annak,hogy felvegyenek?

A válaszokat előre is köszönöm.



2016. máj. 31. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

A szakleírásnál fel szokták tüntetni a követelményeket is (pl. emelt szintű érettségi bizonyos tárgyakból), ha az megvan, és a kellő dokumentumokat is feltöltötted a jelentkezéshez, akkor már csak a ponthatárok meghirdetését és a felvételi határozatot kell megvárnod. Nyilván akkor vesznek fel, ha elérted a szakhoz kellő ponthatárt. :)

(De persze nem szeretnék butaságot írni, így szerintem várd meg mások válaszát is, csak úgy éreztem, segítenem kell, mert tudom, milyen rossz, ha ignorálják az ember kérdését. ><)

2016. jún. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,hogy válaszoltál :)

reméljük meg lesz minden hozzá,ha meg nem jövőre újra próbálkozom majd :)

2016. jún. 3. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!