Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek el egy hagyományo...

Hogy kezdjek el egy hagyományos, kézzel írott önéletrajzot? Nevem. , Vagy, xy vagyok, leánykori nevem. Tök béna. Nem?

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 21:37
 1/3 Papi Gonzales ***** válasza:
ne kezdj kézzel írni önéletrajzot
2016. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kónya Ágnes válasza:

A kézzel írt és a hagyományos önéletrajzzal ma már nem tudsz labdába rúgni. Hacsak nem ezt várják el tőled, mert akkor persze muszáj. Sok szempontból nem javasolt (például az írásodat lehet nem is tudják kiolvasni, azt mutatja, hogy nem értesz a számítógéphez a 21. században, nem a tömörségre, lényegre törekszik....)


Ha nem értesz a számítógéphez és azért szeretnél ilyen önéletrajzot elkészíteni, akkor érdemes lenne befektetned egy számítógépkezelői tanfolyamba, mert ma már ez a munkahelyek 99 százalékán elengedhetetlen képesség.


Ha nincs számítógéped és az okoz problémát, akkor keress egy internetkávézót vagy kérd meg az egyik ismerősödet, hogy használhasd a gépét.


Ha nem tudod, hogy milyen egy versenyképes önéletrajz, akkor írj nekem és segítek.

2016. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De konkrétan ilyet kértek. Amugy europass típusút írtam más helyre.
2016. jún. 27. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!