Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 10 nap múlva lesz 1 éve hogy...

Mzz591 kérdése:

10 nap múlva lesz 1 éve hogy regisztrált munkanélküli leszek. És ha jól tudom akkor járni fog a szociális segély?

Figyelt kérdés
De tegnap kaptam egy levelet hogy lenne munkaajánlat egy gyárba.Ha kiiratkozom a munkanélküliből és elmegyek dolgozni, majd megint visszaregisztrálok akkor újra várni kell 1 évet hogy járjon a segély vagy csak azt a 10 napot kell megvárnom ami az elején maradt?

2016. jún. 2. 18:19
 1/3 Sándor G ***** válasza:

Szociális segély nem jár minden reggelt állásnélkülinek, 1év után sem.

csak annak járhat aki elmúlt 55éves, vagy aki beteg gyereket nevel, egyedül, /vagyis csak kivételes esetben,járhat/.

A gyári munkát, amennyiben alkalmas vagy, el kell fogadni, különben nem kaphatsz semmit..

2016. jún. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na te se vagy tisztába a dolgokkal-.- minek írsz ilyenekt ha hü**e vagy hozzá b*meg. Ma voltam bent és mondták hogy 1 év után jár !!! mit beszél te!!!
2016. jún. 3. 15:34
 3/3 verde ***** válasza:

Nem kell várni 1 évet, az elmúlt 24 hónapban kell meglegyen a 365nap együttműködési időd, ez lehet darabokban is.

Ez csak akkor érvényes ha te kéred a törlést. Ha azért törölnek mert nem fogadtad el a munkát, akkor a elutasítás napjától ismét el kell teljen 1 év együttműködési idő.

2016. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!