Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történt Dylan O'Brien-nel?

Mi történt Dylan O'Brien-nel?

Figyelt kérdés
Azt tudom milyen balesete volt az útvesztőben, de mije sérült, miért nem tudja folytatni a teen wolf-ot?

2016. jún. 3. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ennyire lusta vagy rákeresni?

Amúgy meg csak miattad rákerestem, mivel fogalmam sincs ki a gyerek. Ripityára törtek a csontjai. Szerintem ezek után ne is csodálkozz, ha minimum fél évet ki kell, hogy hagyjon.

2016. jún. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elcsapta egy kocsi az útvesztő3 forgatásán
2016. jún. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy kocsibalesetben eltört egy szemhez közeli arccsontja, illetve asszem még pár csontja a Halálkúra forgatásán. Röviden.
2016. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A teen wolfot nem fogja abba hagyni!😡 Megvárják míg teljesen felépül és lehet hogy a premiert is csúsztatni fogják de nem fogja abba hagyni!😬😬
2016. jún. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, persze akik azt írták, amit kérdeztem. :3 De véleményeket rólam nem kérdeztem, ha úgy tudom 1. kommentelő :D
2016. jún. 5. 10:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Oda ne szaladjak. Ha nem vetted volna észre leírtam neked, hogy darabokra törtek a csontjai, de olvasni luxus megint.
2016. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!