Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egésznap folyik a víz?

Egésznap folyik a víz?

Figyelt kérdés

Ma észrevettem hogy a sulimba a vízóra aknába valamelyik balfék megnyította az aknába a csapot. Úgy vettem észre hogy a sulimba udvari szűntetbe aki bújt akinem játékot játszottunk. És én az aknába bujtam el. Nem szóltam a tanárnak senkinek sem. Mert még a végén rám fogták volna. Annyit láttam hogy folyik a víz, félig megnyítva kissé. És van egy óra az meg pörög. Szerintettek ha nem tudják hogy tudtam róla akkor nem lesz bajom? És az ami pottyára elfolyik egész hónapba a pannon-víz kiszámlázza? Kérlek segitsetek. Én nem tudtam elzárni, a tanárnak meg nem akarok szólni mert rám fogják. Ejtsd volt már hasonló dolog csak nem a vízzel hanem a wc-vel. Rám fogták hogy én nyomtam tele temperával a wc-t ez miatt nem akarok ez miatt szólni, mert ezt is a nyakamba varnák. Akkor ami hónapokon keresztül elfolyt a nagy semmibe mennyit fog a suli fizetni? Az iskolának ki kell fizetni? Lesz valami baj? Rendőrségi dolog? Én nem szólók nekik. A negatív hozzászólásokat nem kérek.


L/14



2016. jún. 3. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem mondod azt, hogy arra sétáltál, és hallottad hogy folyik? Nem túl hihető, de még így is hihetőbb mintha azt mondanád hogy te lemásztál az aknába bújócskázni.


Ha ez komoly, egy névtelen levél is többet ér mint tudni és hagyni.


"ha nem tudják hogy tudtam róla akkor lesz bajom?" - nem, mert nem tudják, duh.

2016. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy nem tudtam úgy leírni hogy hihető legyen számodra. De sajnos ez az igazság nem akarom magam bele keverni. Ki tudja mióta folyik már az aknából a víz. Voltak rossz élményeim a suliba, ebből 1-et már felsoroltam. Ezért nem szóltam senkinek sem mert még ezt is ki találták volna hogy én tettem hol ott már csurdogált a víz ki tudja mikor. Ez miatt nem szóltam senkinek mert ismét én lennék a ,,bűnbakk" és amit nem én csináltam azt rajtam hajtanák be. Probáltam elzárni, de lány vagyok és nem értek az ilyenekhez mikép, hogy, merre.... hagytam a francba... szerinted ami a ,,nagy" semmibe elmegy az a sok drága víz akkor az iskolának kell azt is megtéríteni? Körülbelül ha már pár hónapja folyik és nem veszi észre a karbantartó vagy valaki más és 0-24h hónapokon keresztül megy a víz, körülbelül mennyire fog felrúgni a vízdíj? Tehát mennyit fog az iskola ezért fizetni? 100.000-ezret? 60.000-ezret? Milliókat?
2016. jún. 3. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!