Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitivat teszteltem 2 napja...

Pozitivat teszteltem 2 napja de ma egesznap mindjart megjon erzesem van! Nem faj a hasam csak olyan mintha na most folyik belolem valami rohangalok a wc-re de semmi! Ez normalis vagy van okom felni?

Figyelt kérdés

Neha mondjuk fajdogal is a hasam de csak par percekre es utana elmulik!

Koszonom a valaszokat!



2015. febr. 24. 16:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

én majdhogynem az első 6 hétben végig mensi előtti tüneteket produkáltam.

mivel nem is hittem, hogy terhes lehetnék, ezért nem is gondoltam másra, csak hogy azért görcsölget az alhasam, mert mostmár tényleg megjön, a cicim is azért feszül. holott korábban tán negyedévente ha volt PMS tünetem, bármilyen is, nekem 28 naponta egyszer csak megjött, mindenféle testi és érzelmi hullámzás, tünet nélkül...


szóval ne aggódj, a mindjárt megjön érzés normális.

sőt, a várandósságot a gyakori has-sajgás, ilyen olyan csikarás, húzó érzés, sajgás, görcsöcskék pont hogy jellemzik. (egyedül a vérzés nem normális jel, minden egyéb elviselhető fájdalom hozzá tartozhat a terhességhez)


jó babavárást :)

2015. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nekem is megjön érzésem volt egészen kb 1 másfél hetes késésig. teljesen normális :-) nem kell aggódnod
2015. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
teljesen normális, ha megmarad a terhesség, akkor még hetekig lehet ez az érzés.
2015. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Ez a " folyik belolem valami " erzes is normalis?

Persze semmi nem folyik semmi de olyan mintha NA MOST jonne meg!

Bocsanat a hulye kerdesert:)

2015. febr. 24. 18:25
 5/19 anonim ***** válasza:
Bocs az offert.de pont ugyan ez van nekemis.csak társul egy pici feher kremes folyas is :) tesztem nega. 1-en tesztelek mert vmikor nem vart elott foganhatott :)
2015. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs okod félni!

Én valamiféle megérzésből már az esedékes menstruáció előtt 1nappal pozitívat teszteltem. Rögtön meg is ijedtem, hogy mi lesz ha másnap mégiscsak megjön?

Teltek a napok, a menstruáció kimaradt, viszont kb. 5percenként futottam a mosdóba, hogy most aztán tuti megjött, mert érzem ahogy folyt... De sehol semmi. Párom eleinte csak mosolygott, hogy riadt arccal szaladgálok, aztán már kissé dilinek nézett, hogy miért aggodalmaskodok ennyire?! :D ...férfiak... :)

9és fél hetes vagyok, semmi vérzés nem jelentkezett!

Ne félj! Bár kellemetlen érzés, de el fog múlni. Nekem kb. addig tartott ez az érzés ameddig a menstruációm is szokott tartani.

Pici görcsölgetések meg még most is vannak néha, de csak rövid időre, és tényleg nagyon enyhék.

2015. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Jaj kedves utolso megnyugtattal!

Az en parom is hulyenek nez mert panikolos fejjel rohanok a wcre, hogy most megjott tutti!

Igaz nekem is most lenne a mensim lehet ezert van...meg az is para, hogy vizes a folyasom de szinte semmi csak mikor megtorlom magam..valoszinu ezt erzem ( mikor folyik belolem valami )

Ugye ez is mensi elojel de igyekszem mar nem sokat agyalni ezen!

Koszonom mindenkinek megy a zold kez!!!

2015. febr. 24. 19:54
 8/19 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Ne parázz! 2napja késik, pozi teszted van! A görcsök csak aprók és pár percesek (nekem ez is gyanús volt, hogy alig görcsöltem, meg mondjuk nekem jelentkezett hányinger meg szédülés már az esedékes menstr. előtt)

Minden jó lesz ;)

Ja, és valamit elfelejtettem: Gratulálok!! :D

2015. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
en is ugyanigy erzem magam. 5 hetes vagyok most, es tegnap is egesz nap volt egy kis hasgorcs, meg mintha folyna valami, de semmi. meg almodtam is, hogy megjott, mert annyira felek ettol :) ja, nekem az jot tesz, hogy feher szinu fehernemut veszek fol, mivel gyakran jarok pisilni, igy mindig rogton latom nem tortent semmi baj. tudom, hogy nem jo dolog igy aggodni, de mikor pozitiv lett az elso tesztem akkor is csak az 5. utan hittem el, hogy tenyleg :)
2015. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Koszi lanyok a valaszokat..kepzeljetek tegnap elkezdtem verezni mikor a mensinek kellett volna kb..nagyon gyenge vilagosabb ver es nem faj a hasam...ma reggel is volt be kellett raknom egy betetet...lehet nem maradt meg a babam...es ez a mensim
2015. febr. 26. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!