Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Óvodai évzárója lesz a kislány...

Tulika kérdése:

Óvodai évzárója lesz a kislányomnak, kiscsoportos volt. Közös ajándékot kapnak az óvónők és a dajka, amibe mi is pénzt adtunk. Szokás-e ilyen esetben külön még az óvónőknek és dajkának virágot venni külön?

Figyelt kérdés
Nem szeretnénk kellemetlen helyzetbe kerülni, ha más visz és mi nem vagy fordítva sem, hogy mi viszünk és mások nem.Ha viszünk a gyermek adja át, vagy a szülő?

#Óvoda-évzáró-ajándék
2016. jún. 5. 22:44
 1/3 Eszter76 ***** válasza:
90%
Szerintem nem kell. Van közös ajándék, az bőven elég. Persze mindig lesz egy-két túlbuzgó szülő, aki ezen felül is visz, de tuti, hogy nem mindenki. Szóval nem fogsz kilógni sehonnan, ha te "csak" a közös ajándékban leszel benne.
2016. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!!!!
2016. jún. 6. 09:22
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nem túlbuzgó hanem hálás...én legalább is ezért vittem külön virágcsokrokat!
2016. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!