Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tetováló akarok lenni,...

Ha tetováló akarok lenni, hogy fogjak bele?

Figyelt kérdés
Biosz szakra járok, és orvos akartam lenni de úgy tűnik, hogy nem fog összejönni. jövőre leszek 12.-es. Mostmár szakot nem szeretnék váltani, szeretném a biológiát végigcsinálni. Otthon minden időmet rajzolással töltöm, és elég jól megy, sokan mondták, hogy akár tetoválónak is mehetnék. Nos én gondolkoztam ezen, és teszik az ötlet, csak azt nem tudom, hogy hol kezdjem el. Szóval ha van valami tanácsotok, akkor szívesen fogadom ^^ ui: bocs az enyhén idióta kérdésért, természetesen nem csak itt járok utána a dolognak :)

2016. jún. 6. 16:01
 1/3 avatar87 válasza:
előszőr is gyakorolj! lehet venni bőrt amin gyakorolhatsz és nem árt a saját felszerelés se.(gép, tinták, külömböző tű típusok, steril felszerelések..)
2016. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ohh igen, erről már hallottam, hogy disznőbőr, meg ilyesmi. :)
2016. jún. 6. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól rajzolsz, akkor egy normális tetováló elfog vállalni, természetesen nem ingyen, viszont ő onnantól tud neked segíteni mit és hogyan, és kitől vegyél és miket!
2016. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!