Mi az emo?

Figyelt kérdés

Mit jelent emosnak lenni?

Mit csinál egy emos?



2016. jún. 6. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Az emo egy stílus, általában sötét, hosszú hajuk van. Vannak köztük olyanok is, akik vagdossák magukat. Egyesek csak azért, mert az "menő", meg az emo stílussal együtt jár, mások viszont komolyan is gondolják.


Nem minden emós depressziós, és nem minden depressziós emós.


Meg van egy zenei stílus is (pl. Anti Fitness Club is emo zenekar)

Itt van róla írva: [link]

Meg a Google is egy csomó mindent kiad rá

2016. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


"Egyesek csak azért, mert az "menő", meg az emo stílussal együtt jár, mások viszont komolyan is gondolják."

Mármint a vagdosást.

2016. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én ismerek olyat aki csak megjátsza, azt csinálja, hogy fog egy fadarabot vagy a körzőjét és úgy csinál mindha vagdosná magát, de csak kicsikét karcolgatja magát...

és olyat is aki tényleg komolyan nagyon durván vagdosta magát szikével. A combját és a csuklóját, a sarkát, végig ahol tudta...

És emosnak mondta magát, de én nemtudtam, hogy mi az az emo így hülyének nézett. Jó lehet, hogy tényleg buta vagyok, hogy nemtudok ilyeneket, de mindegy


Köszönöm szépen kommented! :)

2016. jún. 6. 17:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!