Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem ütköznél semmilyen...

Ha nem ütköznél semmilyen akadályba (anyagi, földrajzi stb. ), mi lenne az, amit megtennél? (ilyen bakancslistás feelinggel)

Figyelt kérdés

Én mostanában elkezdtem írni egy bakancslistát amolyan "majd ha sok pénzem lesz...", és gondoltam ide is kiírom, hátha kapok jó ötleteket. :)


Ez a valami lehet egy hely/látványosság, amit szívesen megnéznél, egy helyi különlegesség, amit megkóstolnál, egy egzotikus túra, amit megtennél (nekem ilyen az Inca Trail, ami 33 km-es és Machu Picchuba vezet), esetleg egy egyszerű "tapasztalat"/élmény, mint a bungee jumping vagy ilyesmi.


Előre is köszönöm a válaszaitokat! :)



2016. jún. 6. 17:13
 1/3 vatafak ***** válasza:
én innék még egy sört
2016. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szeretnek versenypalyan lepadlozni egy Bugatti Veyron-t de minimum beulni Ken Block melle es korbedriftelni vmi oruletes palyat.

Eljutni Antarktiszra.

Atelni a sulytalansag elmenyet, lehetoleg foldkoruli palyan, de Zero G repulo is megteszi ;)

Latni a Foldet az urbol!

2016. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bajer ***** válasza:
Terepen vezetnék egy T-34/85 tankot amíg az összes üzemanyag kifogy.
2016. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!