Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedves Pecások, ti milyen...

Kedves Pecások, ti milyen horgász cuccnak örülnétek a legjobban? (10-20. 000 Ft érték körülire gondolok)

Figyelt kérdés
Az egyik horgász ismerősömet szeretném valamivel meglepni, de mivel én sajnos abszolút nem értek ehhez az egészhez, ezért fogalmam sincs, hogy minek örülne. Nyilván nem szeretnék valamilyen használhatatlan hülyeséget venni. Szívesen várom hozzáértők ötleteit! :)

2016. jún. 7. 12:07
 1/10 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Rekesz sör. De viccen kívül, bár 21 éves létemre én igen csak szeretek horgászni, mert olykor kikapcsolódok vele, de egy élménnyel is meglehetne ajándékozni. Akár azzal hogy 2-3 jó barát, vagy családtag velem tartana, horgászás közben sütögetés, beszélgetés, nekem ez is megfelelő ajándék lenne, persze embere válogatja! :)
2016. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékutalványt vegyél, ha nem akarsz bakot lőni. A horgászat olyan hobbi, ami rendkívül szerteágazó módszereket, és az ezekhez tartozó, egymástól merőben eltérő eszközöket foglalja magába. Engem pl a világból ki lehetne kergetni egy elektromos kapásjelzővel, míg sokan a falra másznának örömükben egy ilyen ajándéktól.
2016. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazság szerint mindenképpen kézzelfogható, tárgyi ajándékot szeretnék neki adni. Még olyanon is gondolkoztam, hogy több apró, de hasznos dolgot, mint egy drágát, ami esetleg nem tetszik neki. Ilyen szerszáma pl.tutira nincs, szerintetek ez milyen? [link]
2016. jún. 8. 16:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj! látom, csaj vagy. Nem akarlak elkeseríteni de az ilyen multiizé szerszámok max kutyát dobálni alkalmasak.
2016. jún. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Beletrafáltál! Na, akkor te vagy az én emberem, te minek örülnél? :D
2016. jún. 9. 09:27
 6/10 anonim ***** válasza:

A férjem is nagy horgász.Vettem már neki szerszámosládát olyat amiben kis rekeszek is vannak az jó horgászathoz.Bottartó zsákot,olyat amibe az összes bot orsóval mindennel belefér.Halbölcsőt!!(mintha a fogamat húzták volna).De lehet egy profi napernyőt,lehet egy profi horgász szék.

Persze tudni kell,hogy mi az ami van már neki.

(Legközelebb egy profi csipeszt fogok venni neki amivel a horgot ki tudja venni a hal szájából mert most nagyon gagyi van neki)

2016. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy én minek örülnék? Talán egy napijegynek olyan vizeken, ahová magamtól sohasem jutnék el.
2016. jún. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! Egy jó kis szerszámosládával már én is szemeztem, a napijegy meg nagyon király ötlet, szerintem akkor a kettőt fogom kombinálni!
2016. jún. 10. 09:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mire van szüksége. Csomó dolgot lehet venni, de előtte inkább kérdezd meg. Nem kellemes az oylan eset, ha pl. orsóra vágyna, de botot veszel neki, amit egyébként pár hete vett már ő is.
2016. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A napijegy egyébként tényleg jó, de az ktéséges, hogy előre meg lehet venni, na meg persze oda szállás is kéne, ha több napra tervezi az ember.
2016. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!