Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan zarjam le magamban az...

Hogyan zarjam le magamban az altalanos iskolat?

Figyelt kérdés
Nyolcadikas vagyok. Tudom van meg vissza 1 het a ballagasig de en mar most sirok. 😭 Egyszeruen nem tudom felfogni hogy ilyen hamar elrepult ez a 8 ev. Hogyan zarjam le magamban ezt a korszakot? Illetve nem szegyen ha mar most sirok es nem tudom tultenni magam az osztalyon?

2016. jún. 7. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én akkor is sírtam,amikor még csak év eleje volt
2016. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mint minden közhely, ez is igaz: "Ahol bezárul egy ajtó, ott kinyílik egy másik"

Új lehetőségek, barátságok, és élmények várnak rád. A változás elkerülhetetlen, és szükségszerű, de hidd el, jó is. Nem lehet megragadni egy pillanatban vagy helyzetben, folytatni kell az utat. Így működik. Úgyhogy hidd el, fájni fog, de nem örökké, és nem is ennyire. Adj magadnak időt.

2016. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves Kerdezo!

En is ugyanigy erzek,sirok ha barmilyen zenet meghallok ami a 8 evhez kot...

2016. jún. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!