Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jofogasra szeretnék fel rakni...

Jofogasra szeretnék fel rakni egy hirdetést, de állandóan vissza dobják és nem értem miért?

Figyelt kérdés

Egy Nomád G3 as íjat szeretnék eladni és pár vesszőt, de nem tudom ki rakni a hirdetést és nem tudom miért, mi nem fele meg a működési szabályzatnak..mások is hírdetnek íjat..majdnem ugyan ilyen szöveggel.

Ez van a leírásban:

Íj +4 db íjvessző eladó!


Az íj neve: G3 Besenyó

Az íj típusa: Merevszarvú

Az íj anyaga: Üvegszál-múgyanta

Az íj markolata: Hagyományos

Az íj fontereje: 25-60

Az íj ideghossza: 125 cm

Az íj bemérési húzáshossza: 28"

Az íj maximális húzáshossza: 32"


Nagyon szép, kettos ívelésu, nem túl nagy íj. A borborításhoz foleg sertésbort használunk, sötét- és világosbarna színekben többnyire. Az íjszarvak nem teljesen merevek, hanem kis mértékben dolgoznak, hajlanak, és szintén borrel borítottak. A markolaton kétoldalt vékony falemezek vannak. A bandázsoláshoz impregnált kenderfonalat használtunk. Meghökkentoen lágyan és hosszan feszítheto a mérete ellenére. Az íj dinamikája is meglepetést okoz, egy átlagos üvegszálas íjnál gyorsabb. Nagyon jó alapíj az ösztönös íjászat elsajátításához, akár gyalogos vagy lovas íjász számára.


Ez pedig a hirdetés címe: Nomád íj eladó



2016. jún. 7. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a helyesírási hibák miatt.
2016. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csiß ***** válasza:
Sajnos a jófogásnál idióták dolgoznak,ezt már tapasztaltam én is.Ugyebár illegális dolgot nem hirdethetsz,amit büntet a BTK pl,de ezeknek a szerencsétleneknek fogalmuk sincs mi az illegális.A hülye csak annyit lát,hogy az íj az közbiztonságra különösen veszélyes eszköz,de azt már nem látja a marha,hogy engedély nélkül tarthatod otthon és ráadásul az íjászat még sport is.Ilyen alapon kést sem szabadna hirdetni az oldalon..Sajnos amíg nem lesz épkézláb konkurencia megint,addig ez a dilettáns hozzáállás várható náluk.
2016. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hülyeséget mond az előző!


Ha képet is raktál fel lehet, hogy a kép mérete nem megfelelő, ilyesmik. Vagy nem a megfelelő rovatba raktad be, vagy sok helyre raktad be, stb.


De legjobb lenne, ha megkérdeznéd tőlük, vagy legalább elolvasnád a szabályzatukat...

2016. jún. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mert a jofogás egy sz@r. Azt írja, hogy az üzleti témában 1 hirdetés ingyenes. Nincs fönt egy aktív hirdetésem se, erre felszámol 1300ft-ot a hirdetését. Vicc!
2016. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csiß ***** válasza:
Nekem csak simán átállították cégesre a profilomar,és nem lehet vissza állítani :) Mondjuk pénzt még nem próbáltak beszedni tőlem.
2016. jún. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!