Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elfelejtettem ma bemenni a...

Elfelejtettem ma bemenni a kapott időpontra a munkaügyi központba. Most elvesztettem a regisztrációmat?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete jelentkeztem a munkaügyi központon keresztül egy képzésre, de még mindig nincs hír róla. Teljesen ekörül a képzés körül forognak a gondolataim, már nagyon ideges vagyok, hogy talán nem is indul.

Annyira belefeledkeztem a dologba, hogy teljesen kiment a fejemből, hogy ma kellett volna visszamennem a következő időpontra. Holnap szeretnék bemenni, de nem tudom, mi lesz a következménye annak, hogy kihagytam a mai napot? Kivettek a regisztrációs listából?

Most ezen is idegesítem magam, hogy lehettem ilyen bamba, hogy csak pár perce jutott eszembe, hogy ma mennem kellett volna. :(



2016. jún. 7. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi gond nem lesz ha holnap bemész.
2016. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem érdekel az egész, akkor miért érdekel a következmény?
2016. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ahogy kiírtam a kérdést, találtam még egy pár hasonlót a témában, és elvileg tényleg nem lesz belőle semmi baj, ha holnap megyek be.

A második válaszoló pedig nem tudom, miből szűrte le, hogy nem érdekel ez az egész. Valószínűleg nem azért idegeskedek, mert annyira tojok az ügyre.

Egyszerűen valami más kötötte le minden figyelmemet és kiment a fejemből, hogy ma kellett volna visszamennem. Más is járt már így és szó sincs arról, hogy ne érdekelne a dolog.

2016. jún. 7. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket gyorsan.
2016. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sikerült elrendeznem, tegnap reggel az első dolgom volt, hogy bemenjek. Elnézést kértem a késés miatt és szerencsére nem lett semmi baj.


Ha esetleg később más is így jár és olvassa ezt a kérdést, nem kell bepánikolni, nem harapják le az ember fejét, de minél előbb meg kell jelenni a központban. :)


Köszönöm a válaszokat! :)

2016. jún. 9. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!