Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szeretitek a mosolygós...

Ti szeretitek a mosolygós embereket? VAgy inkább irritálónak találjátok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 8. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem sokszor irritál, mert:

- Nem tudom miért mosolyog. Aki nehezen ismeri fel az érzelmeket, konkrétan arra gondolhat, hogy az illető őt mosolyogja ki.

- Ha nem történik semmi érdekes, semmi mosolyogni való, akkor minek mosolyogni hétköznapi dolgokon (főleg ha csak azért csinálod, hogy megfelelj az embereknek).


Nálam ugyan ez a helyzet a nevetéssel:

- Agyamra tud menni, ha valaki minden különösebb ok nélkül nevet, szerintem irritáló és visszataszító. De biztos csak azért gondolom így, mert általában nem szoktam sem mosolyogni, sem nevetni. Ha mosolyogva kedvesebbnek tűnsz, és veled is kedvesebbek az emberek, akkor mosolyogj. Bár én az embereket nem az alapján értékelem, hogy mosolyog-e vagy sem.

2016. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen kisugárzással mosolyog, van a kedves meleg mosoly és van az irritáló gúnyos mosoly...persze vannak még más fajták is, de általában ezekkel találkozok...

Van amikor kínos szituban valaki és mosolyog, az helyzet függő, de nem a mosoly miatt...


23F

2016. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
I HATE
2016. jún. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
valamikor nagyon idegesítő
2017. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!