Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 4 év múlva fogok érettségizni...

4 év múlva fogok érettségizni már most izgulok egy picit. Hogyan tudnám lenyugtatni magam?

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mitől is félsz?
2016. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
annyira nem nagy cucc:D Csak nagy feneket kerítenek neki:)
2016. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, 4 ev mulva jobban fogsz izgulni.

Viccet felreteve ne foglalkozz meg vele, majd eleg lesz akkor aggodni, hogy tanulni kell ra, addig probalj minel alaposabban, ismetelve tanulni minden erettsegitargyat. Ja es egy tipp, dontsd el meg 10.vegen/11. elejen, hogy mi lesz az 5.targyad, hogy legyen ra idod keszulni. En jelentkezes elott valtottam egyikrol a masikra, elhanyagoltam, mondvan ez konnyebb , es ugy is sikerult :/

2016. jún. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit izgulsz? van 4 ÉVED! Én most vagyok végzős, a 4 év alatt nem sokat tanultam, most pár napja kezdtem el tanulni az érettségi tételeket xD, Szerintem se olyan nagy cucc, írásbelire szinte semmit nem tanultam, a legrosszabb eredményem 37% volt! :D


Ha kicsit is tanulsz a 4 év alatt akkor bőven meglesz az!

2016. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úristen nehogy már most erre koncentrálj.... Neke ilyenkor még eszembe se jutott.... Ha már 4 éve elkezdem volna az izgulást már idegösszeroppanást kaptam volna.. Hidd el nem kell izgulni, én már túl vagyok a nehezén, és elmondhatom hogy nem nagy dolog ha tanulsz rá becsületesen.
2016. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az írásbeli érettségire egyáltalán nem készültem, mégis az 58%-os emelt törim lett a legrosszabb.

Az emelt szóbeli meg piskóta volt, arra a legutolsó 2 napban készültem és pont egy olyat húztam, amit át sem néztem. Ahhoz képest szerintem mindent összeszedtem a forrásokból.

Még van addig 4 éved, fölösleges izgulni. Jól írta az előttem szóló, hogy ha még 4 évig ezen parázol, idegösszeroppanást kapsz. Elég lesz az utolsó 4 hónapban vagy 4 hétben izgulnod.

2016. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!