Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kimegyek londonba vagy...

Ha kimegyek londonba vagy hollandba ott letudok érettségizni és utána dimpomázni?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok ott hagytam a sulit de már megbántsm de annak ellenere nem mennek vissza itt m o-on tanulni. Ki akarok menni rokonokhoz dolgozni es munka mellett ott visszamehetnék tanulni? Lehet h csak 18 éves korom utan megyek ki szoval ha nem is középsuliba mennek külföldön vannak olyanok hogy nem gimibe de valahogy le lehet tenni az érettségit? Azt hozzá teszem hogy 2tanulo voltam már megbántam istenem nem is tudom hogy lehettem ilyen... Rossz tarsasagba voltam... És még azt szeretném kérdezni hogy külfölfön ha bármilyen módon de leteszem az erettegit akkor jelentkezhetek egyetemre is?? És ha külföldön végzem el ezeket itthon is elfogadjak? Egyetemre hány éves korig lehet jelentkezni? Vannak gyengebb egyetemek is? Köszönöm és siettem bocsi az irasert :)
2016. jan. 13. 23:55
 1/1 anonim ***** válasza:

"És ha külföldön végzem el ezeket itthon is elfogadjak?"


természetesen igen


"Egyetemre hány éves korig lehet jelentkezni?"


nincs felső korhatár


DE


a legfontosabb, hogy tudnod kellene azon a nyelven, amit ott beszélnek, ahol tanulni akarsz.

rendelkezel ilyen nyelvtudással? kötve hiszem.... a jesz oké helló az nem elégséges nyelvtudás

2016. jan. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!