Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért a csúnya dagad nők a...

Madara89 kérdése:

Miért a csúnya dagad nők a normálisabb felfogásúak? Miért a szép nők a. Nagyravágyóak?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni hogy ti hogyan látjátok mert én úgy gondolom vagyis inkább már nem túlzás ha azt mondom hogy biztos vagyok benne aki jól néz ki az nőknél tudja magáról ezért azt hiszi válogathat a férfiak közül akár a piacon de sajnos ez igy is van ezt elkell ismerni.A férfiaknál ha egy csávó jól is néz ki az semmit nem jelent, az csak egy mellék efektus a nők agyában a nők agya mindig az anyagi biztonsáot tartja szem előtt mindenekfelett ez a r.i.b.a.n.c Kódex ,ez azt jelenti hogy a nőknek fontosabbak az anyagi javak bármitől, ezért bármire hajlandóak ,pl velem történt a minap Miskolc környékén hogy figyelmes lettem egy csajra elég jól nézett ki meg nem is tünt egy r.i.b.a.n.c.nak ezért mondom bepróbálkozok hátha lesz valami végülis nem jött össze de elég jól elbeszéltünk mondom megnézem kiváncsiságból a paliját biztosan jóképü jóvágású ,de amit akkor találtam teljesen lesokkolt + a hányinger keringetett akről azt hittem a papája hát a barátja volt egy 25-30 év korkülönbségel ha nem több nagyon undoritónak találtam .Ez szerelem?Na ne,tényleg ennyire a pénz mindenekfelett?Hogy képes valaki erre?Mielőtt valaki azt mondaná hogy pénz ,nem tudom én csak egy 40 millós kocsit látok a képen + egy batári nagy házat.De komolyan a nők azt hiszik ettől előrébb lesznek?Szerintem az ilyeneknek az jár a fejében hogy nyom neki egy gyereket amivel magához akarja láncolni majd összeházasodik vele,utána persze már a fele vagyon az öve :) szépen lelép viszi a fele pénzt és keres magának egy fiatalabbat.Na igen csak hát ezt benézte 1. Ki az a hülye aki elis veszi feleségül?

2.Ott a gyerek egy csávó sem él szivesen más gyerekével mindenki csak a sajátját szereti és nem a másét.

3.Egy Csávót sem érdekel hogy egy nőnek mennyi pénze van! ha mégis találna egy férfit az nem fog lehorgonyozni nála a gyerek miatt sem meg őt am sem érdekli a pénz csak sexre kell.

4.A férfiakról akárki akármit is mond lehet vannak szemetek köztünk de a nők sokkal aljasabbak bármelyiknél mert a férfiak legalább magát az embert nézik és nem azt hogy hatalom és pénz van e.Ugye igaz hogy igy van? Hány olyan van hogy fiatal csaj vénember és hány olyan van hogy fiatal srác idős asszony,ellehet gondolkodni rajta.Utóbbiból még nem annyira sok de folyamatosan nő hála a nőknek mindegyiknek csak a pénzes jóképü kell.Mert ugye szegény az elmehet a faszba az nem tud elvinni a bahamákra nyaralni a szeretet meg kesvés.Ezért van ez pedig elhiheti mindenki nincs olyan hogy ő azt szereti de nem jut neki más és ezt felfogja hogy nem tud versenyezni egy gazdag vén g.e.c.i-vel.

Bár amikor én rájövök hogy akit kiszemeltem hogy ilyen megnyugszok mert tudom hogy nem őt keresem ilyen romlott nővel nem szivesen lennék eggyütt :)minnél szebb annál romlottabb is belül, lehet most azt mondani hogy vannak kivételek de az nem valószinü hogy te vagy :D sok ilyet hallottam már ha tényleg igy gondolod két kérdést rakj fel magadba hogy nézek ki? Mivel foglalkozik a barátom? aztán majd rádöbbensz hogy te sem vagy kivétel.Akik igazán kivételek azok a csúnyább visszahúzódó lányok dagadtak stb... lehet nem néznek ki jól de ahonnan isten elvett azt máshol pótolta neki fejben.Ők sajnos nem annyira válogathatnak ezért talán normálisabbak is.Ez lenne az oka?de még ők is sokkal jobban mint a férfiak.Csak Sajnos legyen akármilyen normális is egy ilyen csaj a pasit soha nem fogja érdekelni mert mindig a szebbet fogja előnyben részesiteni, ilyenek a férfiak.Pasiknál meg aki jól néz ki pénzes az nem fog lehorgonyozni egynél ezt tanuljátok meg lányok ideje lenne már.Egyébként én egy elég válógatós embernek tartom magam sok nőt elküldtem már és engem is párszor de nem izgat mert nem adok le ez az én bajom és vállalom.Saját gondolataimat irtam le aki hozzá tudna tenni valamit esetleg valamit máshogyan gondol azt irja le.Remek alapul szolgálna a könyvemhez.


2016. jún. 8. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Mint irtad magad is, a csinosabb nokhoz jobban vonzodnak a ferfiak es tudnak koztuk valogatni, siman elcsavarjak a fejuket es ezert sokkal nagyobb onbizalommal rendelkeznek mint a kevesbe csinos, koverebb nok.

Sok no nem ad alabb az igenyeibol es ezert kepesek sok minden gusztustalansagra.

De hidd el vannak kivetelek.

2016. jún. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2016 legjobb vicce:

"Miért a csúnya dagad nők a normálisabb felfogásúak? Miért a szép nők a. Nagyravágyóak?"



Nice try troll.

2016. aug. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!