Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van sokszor az, hogy...

Miért van sokszor az, hogy kiteszel egy értelmes kérdést, és nem jön értelmes válasz?

Figyelt kérdés
Sokszor, ha pl. veled is megtörtént az, miért jön egy pár emberke, és kötekedni akar, akkor is ha semmilyen provokatív mondat/válasz nincs?Én ezeket egyszerűen nem tudom megérteni.

2016. jún. 9. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
jó nagy paraszt lehetsz, a gép előtt éled az életed
2016. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
En azt bírom mikor a helyesírásba kötnek bele.... ha nem tudsz bele kötni másba, köss bele a helyesírásába 😂 csak már unalmas. 16/l
2016. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez az kezdődik, szeretem :D
2016. jún. 9. 12:17
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, én is így vagyok vele.

Olyan unalmas már...

Szerintem az olyanok unatkoznak :D

2016. jún. 9. 12:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Csak szerinted értelmes a kérdésed.

Ennek megfelelő szinvonalú válaszok jönnek.

2016. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az is megtörténhet.

De én a legtöbbször úgy próbálom fogalmazni, hogy mindenki megérthesse...

2016. jún. 9. 12:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Sokszor látok olyan kérdést, amin látszik, hogy nem vicc, a kérdező komolyan gondolja, ugyanakkor teljesen értelmezhetetlen, érthetetlen, nem derül ki belőle, hogy mit is szeretne a kérdező megtudni.


Az ilyen kérdésre nem lehet értelmes választ adni.


Aztán van az a fajta kérdés is, amin látszik, hogy nem vicc, a kérdező komolyan gondolja, és még érthető is - az ilyenre, ha nem tudok, nem válaszolok. Más sem fog, így megválaszolatlanul marad. Hiába jár ide sokféle ember, nem biztos, hogy egy-egy speciális témához értő is olvassa a kérdést.


És vannak olyan válaszolók, akik direkt kötekednek, vagy hajtanak a legrosszabb válaszoló címre, esetleg bannoltatni akarják magukat - velük meg nem tudsz mit kezdeni, azon kívül, hogy jelented.

2016. jún. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És az miért van hogy az ember kiír értelmes kérdést, és törlik csak azért mert többen jelentették?
2016. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát a válaszod benne van a kérdésedbe.
2016. jún. 11. 10:05
 10/11 anonim ***** válasza:

kérdésedbeN.:P

De ez nem válasz. Az hogy jelentik valami elmeháborodottak akik magukra veszik egy idegen általános írását, az nincs benne a szabályzatban hogy szabályszegő lenne.

Vagy akkor a szabályok olyan jó "gumiszabályok".

2016. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!