Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható cég a...

Mennyire megbízható cég a Tacticsport.hu szerintetek?

Figyelt kérdés
Ez egy gödöllői cég, webes felületén rendeltem, és nincs meg a pénzem.
2016. jún. 9. 12:41
 1/3 anonim válasza:
Emagon rendeltem bankartyaval sikeres fizetes de a rendlet termeket nem kaptam meg es emailt sem...
2018. márc. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos, az oldalukról én is szeretnék rendelni. A vásárlói vélemények elég jók, az oldaluk alapján amit mutatnak. Persze 16 és 18 óta lehet nagyot javítottak a színvonalon. Bízom benne, mert amit szeretnék megrendelni, azt máshol nem találtam csak a Tacticsporton.

Amúgy maga a cég nem éppen új, már 98 óta van. A termékekről azért nincs annyi infó, szóval ezen tudnának javítani. De persze ami kell, azt megtalálja az ember.

Majd ha megjött a termék, akkor tudok róluk többet.

2023. szept. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már tegnap kijött volna, de mára toltam el. Így volt időm. Tehát 1 nap alatt kihozták volna.

A termék jó állapotban megjött. A futár is a megbeszélt időpontban hozta ki. Annyi volt a mondhatni negatívum, hogy a termék (medicin labda) nem barna (mint a képeken az oldalon), hanem fekete. Ez nem baj, csak ugye nem teljesen azt kapja az ember, amit akart. Csak azért választottam barnát, mert barnát szerettem volna. Na mindegy.

A lényeg, hogy nekem nincs rossz tapasztalatom (csak a szín). Gyorsan kihozták, sérülés sem volt rajta. Szóval a bolt/cég megbízható, érdemes lehet innen rendelni. Az árak is jók úgy általánosságban.

2023. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!