Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem animét ajánlani...

Bogi5028 kérdése:

Tudnátok nekem animét ajánlani? 😎

Figyelt kérdés
Lehet bármilyen de legyen benne humor.

2016. jún. 10. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
K-on
2016. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sakurasou no Pet na Kanojo


(azért a humoron kívül bővebben is kifejthetted volna, mert sok anime ilyen totál drámai cucc, azt mégis vadbaromkodnak benne néha)

2016. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hataraku Maou-sama!

One-Punch Man

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

School Rumble

Slayers

Slayers Next

Slayers Try

Danshi Koukousei no Nichijou

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Nichijou

Gintama

Sket Dance

Ixion Saga: Dimension Transfer

2016. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ezekbe néha van egy kicsi:InuYasha, Naruto
2016. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Lányosabb, vicces animék:



Working (éttermes)

Itt sok ember dolgozik 1 étteremben, és rengeteg nevetséges dolog fordul elő. 2011-es sorozat, (13 rész)

Romantikus is, és ami engem a legjobban megfogott az az openingje. (magyar feliratos és indavideón van fennt)


K-on

Iskolai,zenés, és főleg a klubokról, barátságról, és a felnőtté válásról szól. Ebben is vannak jó poénok. :)

12rész 2009 (magyar felirattal)



Yuru yuri

Ez egy shoujo ai anime. (shoujo ai=nagyon kismértékű lányszerelem, inkább félreérthető pillanatok) Nagyon vicces és mindenkinek nagyon kidolgozott a jelleme.

Ez olyan tipikus iskolai anime, 2011-es és 12 részes.

(magyar feliratos)


Kilari (éneklős)

Ebbe vannak szomorú részek,de összességében vicces is.

Egy lány sztárrá válásáról szól, kicsit gyerekes, szóval 12 alatt ajánlanám. (én amikor 12 felett néztem idegösszeroppanást kaptam hogy hogy nézhettem ilyen gyerekes dolgot xDD De egyébként lehet csak velem van ez) 2009-es és 153 rész. (magyar szinkronos)



Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai

Ez egy jó kis lefárasztó anime. xD Tele van poénokkal, romantikus is, szerintem nagyon jól sikerült. ^^ Szintén iskolai anime.

12 rész, 2012-es (magyar felirattal)


Lucky Star

Ez a kifejezett lefárasztó paródia, aminek semmi értelme de jót lehet röhögni rajta :D

24rész 2007 (magyar felirattal)

2016. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Fairy Tail iiiiiimááádoom ez volt az első Anime amit elkezdtem nézni és azóta is a kedvencem van benne minden
2016. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hauka-san válasza:
Sailor moon vagy sailor moon crystal az első szinkronos a második feliratos mindkettő macho shojo. :)
2016. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Gintama

Sakamoto desu ga

Tanaka-kun wa itsumo kedaruge


Ezek mind csak humorra épülnek, meg van még a Bakuman, ami 2 mangakáról szól (Death Note szerzője csinálta), ez alapvetően nem humorra épül, de vannak benne elég vicces jelenetek.

2016. jún. 14. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2016. jún. 16. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!