Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? (több lent)

Mit tehetnék? (több lent)

Figyelt kérdés
Szóval elég nehéz helyzetbe kerültem...Kaptam egy levelet melyben az állt,hogy felvennének egy nagyon jó iskolába.Eszméletlenül örülök meg minden,de ahová most járok ott van egy fiú.Beleestem......Nem tudom,hogy melyik álmomat valósítsam meg.Mind kettőre van lehetőség,de csak egyet lehet választani.....Legyek a fiúval és reménykedjek,hogy összejövünk vagy járjak az iskolába és legyek sikeres.jól kereső nő ??16/L

2016. jún. 11. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Felnőtt fejjel azt mondanám, hogy a sulit válaszd.


A fiúval összejöhetsz akkor is, ha nem jársz vele egy iskolába. Ha akarod, valószínűleg megteremtheted az alkalmat, hogy összefuss vele, vagy visszajárj a mostani sulidba az ott maradó ismerősökhöz, vagy bármi egyéb módon.

Ha a másik iskola, ahová felvettek tényleg olyan jó, és tényleg úgy érzed, hogy a jövőd szempontjából nagy előny, ha elvégzed - még ha nem is 100%, hogy utána azonnal sikeres leszel, de komoly ugródeszka-, akkor kár lenne kihagyni.


Az új suli és az általa adott lehetőségek biztosak, a fiú nem. A fiúval összejöhetsz máshogy is, de a suli előnyei elvesznek, ha nem élsz a kínálkozó lehetőséggel.


/Annak is megvan az esélye, hogy maradsz, de kiábrándulsz a fiúból, vagy csak elszáll a varázs, és akkor se szerelem, se álomsuli. Viszont a másik iskola is kínálhat nagy szerelmet, és akkor a kettő együtt is összejöhet./


Ez csak egy vélemény; nincs feltétlenül igazam, de én így látom.

2016. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Most lehet,hogy neked köszönhetem a leendő jövőmet !!
2016. jún. 11. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a sulit válaszd

16 évesen ne akard meg találni az igazit

2016. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Mindenképp a suli. Ha idősebbek lennétek és nem a jövőd alakulása, csak az életed egy részének változása múlna rajta, úgy oké ezen eltanakodni. De ilyen fiatalon, nagyon megbánnád később, hogy összejössz az adott álompalival, pár hónap ( ne adj isten) után vége, és akkor ott állsz hogy most mégis mi a tök van. Kitudja lehet a sulidban megismersz mást is, de ha nem akarsz róla lemondani, a kapcsolat ugyanúgy fenntartható.
2016. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!