Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kb 6 14 éves...

EasyHUN kérdése:

Szerintetek kb 6 14 éves gyerek elboldogulna egy hétig felnőtt nélkül ha elmennék a balatonra?

Figyelt kérdés
Ballagás után lehetséges hogy lemennénk és hogy tudnánk-e boldogulni (persze pénzünk az lenne).
2016. jún. 12. 23:29
 1/7 gnoomage ***** válasza:
Miért ne tudnátok? Ketten vagy akár egyedül is. Pár naponta kitakarítotok, ha főzni nem tudtok rendeltek vagy vesztek kaját, az alap szükséges cuccokat meg megveszitek a boltban. Így simán kibírtok egy hónapot is elegendő pénzzel.
2016. jún. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ennyi erővel valakinek a szülei is elmehetnének, nem feltétlenül kell együtt lógni velük, de mindenképpen kell valaki, akit azonnal el tudtok érni, szerintem.
2016. jún. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ember függő.

Én kb 14 éves korom óta egyedül élek( szüleim elköltöztek másik városba munka miatt, én pedig maradtam). Minden hónapban küldenek egy kis pénzt én meg kigazdálkodom.

Ismerősöm meg 24 évesen a szüleivel él és olyan életképtelen, hogy egy hétre nem tudják magára hagyni

2016. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
6 tini/kamasz/kanos fiatal úgy is megtalálná a problémát és a balhét. Szóval ivástól kezdve minden lenne. Ha a szülők normálisak akkor eszükbe sem jut elengedni titeket szülői felügyelet nélkül, mivel 18 éves korotokig a szülő felel értetek!
2016. jún. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gnoomage ***** válasza:
4# Attól mert nálatok sikerült megbízhatatlan korcsokat nevelni nem kéne általánosítani...
2016. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Haverokkal 4 ik alkalommal megyünk a balatonra egyedül. Minden évben megyünk. Igaz idősebbek vagyunk. 20-21 évesek, de van aki csak nem rég lett 18 vagy most tölti a 19 et. Vissza lehet számolni hány évesen kezdtük hogy magunkba járkálunk. Nem volt baj sosem, tavaly elvágtam a lábam kagylóval annyira hogy a parton azt mondták össze kell varrni, röhögtem egy jót aztán vonatoztunk a kórházba. De ha vigyáztok az olyan alap dolgokkal mint otthon is hogy ne vágjátok el a kezetek.. akkor nem lesz gond szerintem.
2016. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hű...ez a kérdés nagyon meglepett. Nem vagyok egy mai gyerek, az én koromban 14 évesen már igen önállóak voltunk ahhoz, hogy ez nem is volt kérdés. Elmentünk kempingezni csapatban és nem volt semmi probléma. Fegyelmezettek voltunk, tudtuk a határokat, magunkat ellátni sem okozott gondot. Ennyire megváltozott volna a világ?

Ha kétségeid vannak, kedves kérdező, akkor a kérdésedre adott válaszom válaszom az, hogy nem tudom. De ezt elég szomorúan mondom.

2016. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!