Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tescos dolgozók! Ti szoktatok...

Tescos dolgozók! Ti szoktatok lopni?

Figyelt kérdés

Egy tescoban dolgozom diákként már jó ideje mint árufeltöltő.

Eleinte persze nem mertem semmit eltulajdonítani de ahogy egyre jobban megismertem az áruházat rájöttem hogy nagyon gyenge a belső lopás elleni védelme.

Pl. sok a vakfolt a raktárban a kameráknak és ha lát is a kamera úgysem nézi azt senki, mert 1 biztonsági őr van az egész áruházra esténként.



2016. jún. 13. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Ügye most ezt olyan helyről írod, ami mondjuk egy internetkávézó, nem kérnek semmiféle iratot, csak leülsz, és írod, amit írsz.

Ugyanis IP cím alapján meg lehet találni azt a gépet, amelyik előtt most ülsz. És ha nagyon akarnak, akkor téged is.


Tudod a becsület nem függ a kamerától. A te életednek is megvannak a vakfoltjai, s majd tőled is fognak lopni. Így kerek a világ.

2016. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PresidentEvil ***** válasza:
69%
"Eleinte persze nem mertem semmit eltulajdonítani" - ez nagyon úgy hangzik, mintha később azért összeszedted volna a bátorságod. Csak jelezném, hogy bármennyire is anonim az oldal, ha bevallasz egy bűncselekményt, nem lehetetlen megtudni, ki vagy, úgyhogy gondolod át, miket mondasz vagy sugallsz. Belegondolhatsz abba is, hogy néhány ezer forintért eladod a becsületed, elkaphatnak, priuszod lehet, az erkölcsidben benne marad plusz börtönbe is kerülhetsz.
2016. jún. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gondolom nem dolgoztatok tescoban, itt napi számban több tízezeres minuszt csinálnak mert össze törnek valamit így nem feltűnő ha eltűnik valami.

Becsuletesseggemmel semmi baj én se lopnek emberektől de ez egy óriás cég aki csak kihasznalja az embereket.

2016. jún. 13. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy az óriáscég nem emberek?

Nem a tulajdonosok fognak bánkódni a kisstílű tolvajlások miatt, hanem azok a dolgozók, akiknek majd a körmére néznek, esetleg kirúgják őket.

Egy ép elméjű ember önmagáért becsületes, nem mások miatt.

2016. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, te páláyt tévesztettél, nyugodtan mehetnél politikusnak, ugyanolyan gerinctelen, senkiházi tolvaj vagy, mint azok.


Szégyen és gyalázat, hogy csak az tart vissza a lopástól, hogy van kamera. És még csodálkoztok, hogy ott tart az országotok, ahol.


Ha meg a közértben figyel a biztonsági őr, fel vagy háborodva, hogy mit képzelnek rólad? Ha személyesen találkoznánk, leköpnélek. Sajnáos (dehogy sajnos, szerencsére!) azonban elég messzire költöztem, mert egyre többen van a tolvaj fajtád.

2016. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!