Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megis hogyan tudnek nem sirni?

Megis hogyan tudnek nem sirni?

Figyelt kérdés

Szoval nyolcadikos vagyok es holnaputan ballagok! Nagyon jo az osztalykozosseg. Ma is a tanarbucsuztaton egyutt sirtunk! Sot meg a tanarok is! Mar most hianyoznak! Konkretan kb 6 oraja bogok. Kerlek segitsetek. Es olyat ne mondjatok oruljek hogy legalabb nekem jo osztalyom volt...

Engem az erdekel hogy mit tudnek ez ellen tenni. Kerlek adjatok ertelmes valaszokat.



2016. jún. 13. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem engedd meg magadnak, hogy most kisirod magad, aztan kesobb konnyebb lesz, hidd el. par nap, par het, es csillapodnak a kedelyek. most nehez, es szomoru, ha ennyire kotodtetek egymashoz a kozosseggel, de hidd el hogy kesobb ez lecsillapszik.
2016. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ettől még, habár más suliba mentek, ugyanúgy tudtok találkozni. Ha valóban olyan jó az osztályotok, akkor meg fogjátok találni a módját, hogy összejöjjetek;)
2016. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszokat:)
2016. jún. 14. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!