Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sellők léteznek? Vagy csak az...

Horvát Viktória kérdése:

Sellők léteznek? Vagy csak az összes videó fake?

Figyelt kérdés

Szefinél láttam ( https://www.youtube.com/channel/UCmJJAg_7jJ2un8FnThD7uGA)

hogy beszélt a sellőkről nem tudom... hogy tényleg léteznek-e! Várom a válaszokat



2016. jún. 14. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Sellők nem léteznek

Igaz nem tudtam megnézni a képet de biztosítlak arról, hogy nem léteznek sajnos. Én is nézegettem videókat, képeket de mind hamis. Sajnálom hogy ezt kell közölnöm de így van. Viszont a fantázia világában ugyanúgy léteznek, mint bármi más :)

2016. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak hatéves kor alatt
2016. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És természetes szőke hajszínnél.

Amúgy meg többször volt már a kérdés, nyugodtan visszanézhetted volna.

2016. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van️
2016. jún. 19. 18:35
 5/7 Norci66 válasza:

Sziasztok! Bármennyire gondoljátok hogy nem léteznek, fel kell világosítanom benneteket, hogy igenis léteznek. A NASA kutatásokat végzett, amik nem lehetnek holmi kitalált sztorik. A YotTube-on persze erre kérdésre nem találtok választ, ott tényleg hamis videók vannak.

A sellők olyanok, amilyennek elképzeljük őket: uszonyuk van kezük mint a kishableány, tudjátok. Beszélni nem tudnak, hangot adnak ki mint a delfinek, nem olyat, csak úgy adják ki. Sok helyen, tengerparton betiltották a halászatot nehogy kifogjanak véletlenül is egy sellőt. Van egy betegség, a kisbabák összenött lábbal születhek meg. Van egy kislány aki ugyan ilyen pontos nevét nem tudom keressetek utána. ha hiszitek ha nem ez így van

2016. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Norci66 válasza:
Bocsi nem a NASA hanem a NOAA kutatott a sellők után éc végig néztem egy dokumentum filmet,, és a sellők az emberiség fejlődése alatt lettek, mégpedig úgy hogy amikor a Föld elkezdett változni az emberszabásúak egy része a víz közelében maradt és később mikor mindent elöntött a víz, sellőkké fejlődtek, a másik fele pedig a szárazföldön maradt, belőlük lettünk mi.
2016. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2021. márc. 2. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!