Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zombik léteznek? (többi lent)...

Zombik léteznek? (többi lent) Értelmes válaszokat!

Figyelt kérdés

Szóval találtam egy videót ami szerintem nem egy szerkesztett videó.itt van: https://www.youtube.com/watch?v=yCYZZPwJr_c

Abból hiszem azt hogy nem szerkesztett mert a kamera követte őket,a mozdulatok a csávóktol és a lövöldözés.

A másik meg az hogy nemrég volt egy újságban hogy angliában zombi támadás volt vagy csak zombit láttak.



2015. máj. 6. 17:24
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
2015. máj. 6. 17:27
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem léteznek. A videó nem szerkeztett, de hol látod hogy azok zombik? Ráadásul zombi=élő holt

Szerinted azok akik meghaltak rudnak még élni? Nem.

2015. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
tudnak*
2015. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy megjátszott.Akkor minek lövöldözik a faszi?És mért van tele evvel a yt??
2015. máj. 6. 18:01
 5/19 anonim válasza:
jaj ne már :D
2015. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért készült a videó és azért van "tele vele a youtube", mert a sok ostoba, hülye, gondolkodásra képtelen agyhalott elhiszi, megnézi újra és újra, ezáltal rengeteg pénzt generálva a videó készítőjének. Gratulálok!
2015. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2015. máj. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Akkor én ezekszerint gondolkodás képtelen agyhalott vagyok.
2015. máj. 7. 06:43
 9/19 anonim ***** válasza:

Itt egy dokumentumfilm a zombikról:

https://www.youtube.com/watch?v=-Fz85FE0KtQ


Ami belinkeltél az egy hőkamerás felvétel, gyakorlatilag bárki készíthette bárhol, a részleteket nem lehet kivenni, akár CGI is lehet. Emellett vágás nélkül is olyan trükkös videókat lehet már készíteni. Ehhez mit szólsz:

[link]

2015. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Előző válaszolónak igaza van. Én a videóról vannak ellenérveim is de van olyan meg látásom is miszerint igaz... Mondok mind a kettőre példát Ellenérv: Ugye egy "helikopterről" van az egész le filmezve de ez olyan különleges helikopter most hirtelen nem jut eszembe a nevem annyit illik róla tudni hogy ha igaz lenne akkor 1. nem lenne hallható a rotor és a helikopter zúgása és az emberke fegyverének a hangját se szabadna hallanunk. Ezek nem voltak biztosak de ez még úgy se lessz. A pali fegyverének a hangja nem olyan mint a Stalkerben az Ak-é? :D Miszerint igaz: Nos látni hogy annyire ott van mind a 2 fél (ember,zombi) hogy az valami hihetetlen (szerintem). Mindenkire rá van bízva a döntés nos hát szerintem igaz. Mert ugye (Ki nem tudná ezt? :P) Csernobilban volt ez az atomerőmű robbanás és ez a szennyezés be került a környezetbe is ami az állatokra is kihatással lett itt egy videó amit drónnal készítettek: https://www.youtube.com/watch?v=xdnZDZu_hEs Ezt azért már nem könnyű be vagdosni :D Sry a helyesírási hibákért ;)
2015. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!