Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szalagavotra kerestünk számoka...

Szalagavotra kerestünk számokat de elfelejtettem az egyik számnak a címet. Egy francia ferfi énekli, bécsi keringő lesz tehat olyan az üteme is a számnak. Van ötletek melyik lehet ez a szám?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Jacques Brel: La valse à mille temps

Yves Mondand: A Paris


Lehet Gilbert Becaud, Jacques Dutronc is vagy Stromaé, de legalább annyit árulj el, hogy régebbi, nagyon régi, vagy mostani számról van-e szó!

2016. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ezek közül egyik sem az:/ mintha valami emanuel vagy emilio lenne az enekes az biztos, hogy E betűvel kezdődik a neve :D es mintha valami olyat énekelne benne, hogy 'just te la more' nemtudom franciaul ezert sajnos nemtudom hogy irjak helyesen. Nem talltam igy sem ra :/
2016. jún. 15. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Találtam egy számot, aminek az a címe, hogy "jusqu’à la mort (A halálig), de az nem keringő.

Egy rekedt hangú énekes üvölti végig, nem hinném, hogy ezt keresed.

Sajnálom! :-(

2016. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megtaláltam!!:) https://www.youtube.com/watch?v=g90at3Yc4ik ezt kerestem. Köszönöm a segítséget!:)
2016. jún. 16. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy megtaláltad, bár sokat nem tudtam segíteni.

Ez a dal a Le Roi Soleil, magyarul a Napkirály musical egyik száma, XIV. Lajosról szól.

2016. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!