Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az interneten láttam egy...

Az interneten láttam egy BOOST BOTTLE nevű kis tartályt amit dongó motorra szereltek fel azon belül is a karburátor környékére. A tartály üres tehát nem értem mi szerepe van. Mi szerepe van ennek a tartálynak? Csatolok egy linket szemléltetés kép.


#motor #tuning #karburátor #dongó kerékpár #boost bottle
2016. jún. 14. 21:25
 1/1 Xantus 45 válasza:
Olyan mint egy tescós nitró, magyarúl: több üzemanyagot fecskendez be a motor térbe, így jobban fog menni, mondjuk más hogy is el lehet érni hogy jobban menjen, pld a kipufogó tele van csilapításal (Szükítésel), plúsz akkor már egy levegő szürő csere, és még a hátsó keréknek a 60 fogú tárcsáját megprobálni lecsőkenteni így jobban megfoja hajtani, és akkor már egy nomrális karburátór, és még ha úgy van akkor egy jobb hengerfej és gyertya, stb végtelenig lehet tolni, de nem ajánlot egy bicikli (csepel mountain bike) váza nem arra let ki találva hogy valaki majd 60km/h sebeségel megy vele, ne hogy az legyen veled is mint egyik ismerösömel, nem is nagy sebeségel belehajtot egy kis kátyúba és kezébe maradt a kormány, kitört a villa a hejéről, gondolom már alapból megvolt töredezve és már egy kis csapás kelett neki hogy elötjön szóval... egy erősebb villa szükséges.
2023. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!