Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hankook diakmunka, tapasztalat...

Hankook diakmunka, tapasztalatokat kerek milyen nehez munka milyenek a korulmenyek stb?

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 21:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:

Hajópincér tapasztalatokat tudtok mesélni?

Bárki aki kipróbálta vagy ismerősétől hallott valamit minden érdekelne. :)

Kitelepedéssel kapcsolatban? Tapasztalatokat is szívesen várok.

Sziasztok! külföldön akarok letelepedni (eddig 80%), a politika nem érdekel, a lényeg hogy legyen munka és a fizumat ne vigye el az adó. Amire gondoltam először Japán, majd Korea (igazából észak-Korea, de nem bírom túl jól a hideget, csípős reggeli meg elfér ha nasi is...

Hogy mondom ezt spanyolul?

: Fontosnak tartom, hogy amit csinálok, ahhoz legyen kedvem, jól érezzem magam munka közben és átadjam a többi embernek az általam szerzett ismereteket és tapasztalatokat.

Dolgoztatok már vidámparkban? Leírnátok a tapasztalatokat?

elsősorban kisebb gyerekeknek szánt vidámparkra gondolok :) milyenek voltak a szülők, a gyerekek stb. mennyire volt fárasztó?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!