Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy feher majomat oszekoromlak...

Egy feher majomat oszekoromlakoztam mivel tudnam kiszedni a foltot vagy legalab enyhiteni? Hipo?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok túl fáradt, de milyen fehér majomról Beszélsz?
2016. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Körömlaklemosót kel itatni a majomal.
2016. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mondjak maskep magyarulde nem majomrol van szo hanem majoról ez egy ruhadarab aminek nincs uja olyan mint a roviduju csak nincs uja
2016. jún. 15. 06:07
 4/8 anonim ***** válasza:
uju... akkor kenytelen leszel uj majmot venni :D
2016. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ecetes olló nem hazudik.
2016. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dianaduchess válasza:
Hipóval körömlakk ellen nem fogsz semmit érni. Nem színezett (átlátszó) acetonos körömlakklemosóval áztasd be a foltot és itatgasd le róla egy tiszta fehér ronggyal vagy erősebb papírtörlővel. Ezt ismételgesd, amíg nem jön ki a lakk. Aztán mosd ki a felsőt. Ha nagyon élénk a körömlakk színe, akkor valószínűleg foltot fog hagyni és akkor sajnos kuka.
2016. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Acetont kell szerezni és azzal bő lében kiáztatni. A lemosónak nevezett hígítványok általában gyengék. A művelet előtt egy nem látható kis darabkáján próbáld ki, nem viszi -e ki az aceton a ruha anyagának színét is. Ha igen, akkor lesz egy otthoni majmocskád, vagy nekiadod a szegény migránsoknak, akik minden bizonnyal értékelni fogják. Ha viszont nem, akkor örülhetsz, csak mennyiségi problémáról van szó. Még valami: úgy kell az acetonnal mosni a foltot, hogy a szennyezett festékes oldat a ruha tiszta részeire semmiképp se mehessen rá. (Mosdó felett kis gödröt nyomsz ujjal az anyagba, hogy a festékes rész a gödör fenekén legyen és a gödörbe öntöd bőségesen az oldószert, hogy felfele a kapilláris hatás ne vigye szét a hígított festéket. A teljes oldódás percekig eltarthat, így a műveletet többször ismételni kell. Amikor a folt már alig látható, akkor dörzsölgesd. Ha a folt már egyáltalán nem látható, akkor mosd ki rendesen a ruhát. Víz az acetonos kezelés alatt ne érje, mert erősen fékezi a kioldódást. Sok sikert!
2016. jún. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azta , attol függ milyen majom , több fajta van belőle célszerübb ha gyűjtesz egy újra.
2016. jún. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!