Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2 éve nem esni teherben?

2 éve nem esni teherben?

Figyelt kérdés

Terhesség után 2 éve nem estem teherben .

Eddig még nem szántam el magam hogy nögyogyhoz menjek. De most el fogok menni.

Minden hónapban megjön. És nem esek teherben. Ha lehet normális válaszokat szeretnék,tudom nem vagytok nőgyógyász. Kérdésem az lenne volt e már valaki így ?mitöl ?


2016. jún. 15. 08:59
 1/7 anonim válasza:
Miss- Intelligenciát hallhattuk.
2016. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miss intelligencia valami nem tetszik lapoz tovább.;)
2016. jún. 15. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:

te sem vagy nőgyógyász... mi sem vagyunk azok.


Ha már van gyerek akkor tudhatnád, hogy ez 2 emberen múlik. Lehet nem nálad van a baj.

2016. jún. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom..

De 4 éve volt abortuszok , és utána 3 év után estem teherben , mert akkor tisztultam ki mármint darabos nyálkás volt menstruációm s utána 1 hónapra teherben estem. Lehetséges most is így lesz. Minden esetre el megyek nőgyógyászhoz..

2016. jún. 15. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:

"De 4 éve volt abortuszok , és utána 3 év után estem teherben"


Azaz 1 évvel ezelőtt estél teherbe. Akkor az hogy lehetséges, hogy már 2 éve nem estél teherbe?


Amúgy meg úgy veszem ki a szavaidból, hogy már van 2 gyereked. Szerintem nem feltétlenül kell egy harmadik. ha tényleg nevelni is akarod őket, nem csak hagyni, hogy "az utca nevelje" (mert nem, nem az a normális egy gyerek esetében), akkor szerintem elég a 2 gyerek.

2016. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy nő nem egy szülőgép, hanem egy ember, akinek lehetősége van a szülésre.
2016. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Figyelj csak ide nekem 1 gyerek van 2 eves kis fiam .

Masik mit dumalsz te hogy az en gyerek az utca neveli?ki vagy te hogy barmit is feltetelezel ???.


Itt kerdezni se lehet ??? Na ilyen emerektol szar a tarsadalom nem a romaktol !!!

2016. jún. 21. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!