Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utál mindenki?

Kisribizli kérdése:

Miért utál mindenki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves vagyok, lány. Imádom a lovakat, az összes állatokat, szeretek zenét hallgatni, tanulok is zenét, és jó tanuló vagyok.


Az lenne a kérdésem, hogy miért utál mindenki?


17-en vagyunk az osztályba (Ja, év vesztes vagyok) 7 lány és 10 fiú.

A 7 lányból 4 a legmenőbb. De olyan furcsán menő.

2 lány olyan pöffeszkedő, nagyképű.

És ugye én vagyok a 7.


Próbáltam a menőkkel barátkozni, de állandóan kidobtak.

Segítettem nekik mindenben, kihasználtak, átvertek.

A "vezér" a 4 menő közt a legutálatosabb. Mindig az újakkal próbálkozik, "benyalizik" náluk, majd kihasználja őket.

Előttünk mindig teszi az ártatlant, meg ez a tipikus "segítek ha baj van, nyugodtan szólj ha kell segítség" duma.

Én is új voltam. 3-man mentünk át még 5.-be. Most végre itt a 6. év vége, és nem látom majd azokat a kis......

Na igen.

Mind a 2-nek sikerült bekerülni hozzájuk. Szó szerint r*b*nc*k lettek.

Aztán találtam magamnak 2 fiú barátot. (Nem szerelmileg)

Amikor osztály kirándulás volt, nagyképűen odamentek a menő lányok a barátaimhoz, és úgy megváltoztatta őket, hogy én kérdeztem volna meg tőlük, hogy milyen "csábítási porotok" van nektek?

És ma már nem is állnak velem szóba.

Az egész osztály utál. Másik iskolába nem mehetek el, mert így is nagyon drága volt ez a 2 új suli. És a bejárás is nagyon nehéz.

Mivel egy kis farmon élünk a szüleimmel, ezért csak a saját lovam az egyetlen akiben megbízok. (Persze ugye a szüleimet is meg a tesóimat is nagyon szeretem.)

Néha azon gondolkodom, hogy mi lenne ha elmennék egy szép kis helyre a lovammal...szóval megszöknénk.

Van egy igaz barátnőm, ő 19 éves.

Apa azt mondta, hogy tudja, hogy nagyon szeretjük egymást, mintha testvérek lennénk, de nem akarja, hogy csalódjak benne, mert már ő kezd felnőtté válni, és a fiúk az előtérbe jönnek neki, majd szép lassan elfelejt.


"Mindenki röhög rajtam, mert egyedi vagyok, én pedig röhögök rajtuk, mert ők mind egyformák."


De azért nekem is jól esne egy-két igaz barát.

Bennem van a hiba?

Mit ártottam én nekik?

Már feltettem párszor magamnak a kérdést. De nem találtam rá választ.

Mindenben segítek az osztályban lévő összes gyereknek, de én úgy látom, hogy ebből nem sokat kapok vissza.

Csak kihasználnak. Kedves próbálok velük lenni, de nem értenek meg.

Nem látják, hogy egy gyerek életét tehetik ezzel tönkre?

Nagyon megköszönném a válaszokat!



2016. jún. 15. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:

6 év múlva tedd fel magadnak ezt a kérdést újra.

Egyébként mit értesz "igaz barátság" alatt?

2016. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát igaz barátom, akit leírtam, 19 éves lány. Sosem bántottuk meg egymást, sosem veszekedtünk, minden héten találkozunk.

Mivel lovas vayok, és ő is az, közösen megünk mindig lovagolni. Általában ló a téma.

Olyankor olyan büszkének érzem magam, mikor összetalálkozok egy osztálytársammal, és csak néz.

Olyankor az a gondolat forog bennem, hogy biztos azért néz, mert neki nincs ilyen jó barátja mint nekem.

Csak ugye a suliban minden nap szenvedés.

Csak a barátnőmmel hétvégén érzem jól magam.

Miért 6 év múlva? Mi lesz akkor?

2016. jún. 15. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor majd te leszel 19 éves és sokkal több élettapasztalatod lesz.
2016. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lehet hogy azt meg se élem. :/

De azért köszi a választ.

2016. jún. 15. 16:57
 5/8 anonim válasza:
Én is sajnos hasonló helyzetben vagyok. Én is 13 éves vagyok,most kezdtem a gimit,a második félévben kiközösítettek,hiába voltam velük kedves. Szerencsére van az osztályból egy nagyon jó barátnőm és ez mindig vigasztal. Szerintem már nem érdemes foglalkozni velük!A baj csak velük van nem veled! Ha nekik van annyi eszük,h ilyenek veled,mikor te meg kedves vagy és segítesz nekik,hagyd őket. Ha beszólnak vagy valami,ereszd el a füled mellett. Egész biztos,h valaki meg fog később érteni! :)
2016. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Köszönöm a választ, sokat segítettél.

Igazából, mivel ugye farmon élünk, ma hátra mentem az állatokhoz, és találtam egy kakast.

Ha nem vagyok ott, összeveri a többi kakas.

Tudom, hülyén hangzik, de minden nap beszélgetek vele, ő lett a legjobb barátom.

Ugyanazt átélte mint én.

Bántották, megverték.

Most is követ a kis cuki. :3

2016. jún. 16. 16:21
 7/8 Szabina Bencsik válasza:
Add magadat, az hogy ők utálnak,az ő bajuk. Próbálj meg más osztályokból barátkozni, de ne olyan kényszer-szerűen, csak úgy aki szimpi. Nézz magadra..szerencsés vagy,mert otthon szeretnek, mert van egy lovad( jajj, de szeretnék egy pacit!), és egy olyan barátnőd akit tényleg szeretsz, és ő is viszontszeret.....tudod hány lány vágyik erre??? A 19 éves barátnőd nem fog elfelejteni, ha tényleg szeret( ezt persze barátilag értem). Az osztálytársaid meg hülyék, hogy kiközösítenek! Ne tegyél semmi olyat,amit később megbánhatsz( ne szökj meg, ne tegyél magadban kárt) és gondolj bele...te ezekkel az osztályodbeli lányokkal csak azért barátkoznál, hogy ne legyél egyedül, és lehet, hogy egy idő után befogadnának, de ez neked sem lenne jó. Éld az életed és gondolj azokra,akik szeretnek, és akiket szeretsz( szüleidre, a barátnődre, testvéreidre, lovadra...). A többi majd ügyis kialakul magától, ne erőlködj, és megpróbálhatod a másik osztályból barátszerzést is. Sok sikert, én szurkolok!!
2016. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Köszönöm szépen a választ!

Tudod, hogy most ezzel a pár sorral, mennyi lelket öntöttél belém?

Nagyon szépen köszönöm, hogy még vannak ilyen emberek, akik segítik a másikat, mint például a válaszolóim. :)

Nagyon szépen köszönök mindent!

<3

2016. jún. 19. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!