Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Online modell? Valaki vállalta...

Online modell? Valaki vállalta már?

Figyelt kérdés
[link] ezen az oldalon keresnek online modelleket. Regisztrálni kell ahhoz h elmondják mi is lenne a feladatod. Regisztráltam és elolvastam h kb mit kéne csinálni. Rengeteg pénzt ígérnek érte. Nagyon előnyösnek látszanak a munkafeltételek. Otthon dolgozhatsz, kötetlen munkaidő, te vagy a saját főnököd, és ha jól csinálod akár havonta 600.000ft-ot is megkereshetsz.Annyi a feladatod h videochatelned kell idegenekkel...és ez elég gyanús. Nem tudom valaki csinálja ezt? Tényleg ennyiből áll nagyjából? Olyat is írtak h lehet h aktmodellkedned is kellhet de elvileg azt nem kötelező vállalni.

2016. jún. 15. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinted 600 ezret fizet bárki azért, hogy CSAK beszélgess vele egy webkamerával?
2016. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez az :D köszi, amúgy már még jobban után néztem...és nem vállalom. Túl szép volt h igaz legyen..
2016. jún. 15. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:
8%

Szia! Én vállaltam és nem bántam meg. Nagyon szórakoztató az egész és tényleg nagyon sok pénzt lehet keresni. De ha a meztelenség neked nem fér bele akkor ez a munka nem neked való.

Úgyhogy nem túl szép, hogy igaz legyen, mert minden igaz. Otthonról dolgozom, simán megkeresem amit ígértek és mindig kis fizetnek időben.

Az már más kérdés, hogy neked nem fér bele 😊

2019. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!