Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El akarom kezdeni a fémkeresőz...

El akarom kezdeni a fémkeresőzést. Ajánlanátok nekem készüléket? 50-100 ezer között?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami izgi hobbit magamnak és ez nagyon megtetszett. Egy az h az ember izgul, h hátha talál valami értékeset, a másik meg hogy a törvényesség és a bünözés határvonalán egyensújozhatsz, ami szintén izgalmas.

2016. jún. 16. 20:35
 1/7 anonim válasza:
Nincs egyensúly, ma már a bűnözés kategóriájába került a fémkeresőzés.
2016. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, jobban utánna néztem, sajnos ez egy igaz.

Nem leszek Indiana :(

2016. jún. 20. 17:48
 3/7 anonim válasza:
Garrett --> ezt a márkát ajánlom
2016. aug. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ne csüggedj le ! Dehogynem, lehetsz egy Indiana Jones is akár :D :) !!


Ne itt tedd fel kérdésed, az egyedüli baj az hogy itt tetted fel a kérdésed.


Csatlakozz facebook csoportunkhoz ( 260-an vagyunk ) és sok a profi detektoros aki szívesen segít :))


A csoport neve : Fémkeresők Európában


Remélem hogy tudtam segíteni, és még nem késő, még nem ment el a kedved a detekzorozástól :)) !!!

2016. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, rákeresek :D
2016. szept. 13. 20:20
 6/7 Ranctalpas válasza:

Nem hiszem, hogy Magarországon tilos lenne a keresőzés.

MIndegy, a válasz: Garret 350. lcsó és jó. Nekem az van, maximálisan meg vagyok elégedve. Ha meg mégis tilos lenne, gyere át Erdélybe egy hosszabb hétvégére.

2016. szept. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ranctalpas válasza:
Tvedtem, bocsánat. Magyarországon tilos már valóóban.
2016. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!