Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 5 ujjal fogom a tollat/ceruzát...

5 ujjal fogom a tollat/ceruzát, kellene változtatni?

Figyelt kérdés

Mind az 5 ujjamat használom az íroeszköz fogásra, igazából problémám nincs vele, csak megjegyezték, hogy furcsa. Szerintem nem írok szépen de olvashatatlanul se, környezetemhez viszonyítva gyorsan írok, egyetlen dolgot tapasztaltam eddig, hogy egy bizonyos mennyiségű írás után (1-1,5 oldal) elkezd fájni a kezem és onnantól negyed-fél oldalanként meg kell állni kicsit "lerázni".


Kellene rajta változtatnom? Előre is köszönöm.


18/F



2016. jún. 17. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs vele gondod, akkor tojd le nyugodtan.


Az írásnál egyébként mindenkinél így van, egy bizonyos mennyiség után fáj az ember keze.

2016. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Nem kell rajta változtatni, nem is túl ritka, és másnak is megfájdul annyi írás után a keze.
2016. jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!