Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy családi ház a tulajdon...

Van egy családi ház a tulajdonos jelzáloghitelt vett fel rá! Kb két évre rá elhunyt kiskoru az örökös na már most ha nincs fizetve a hitel ki e lehet rakni a családot a házból? Otp jelzáloghitelről van szó

Figyelt kérdés
2016. jún. 17. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki bizony. Az is csoda, hogy eddig nem indult meg a kenyszerertekesites meg a szerzodes felmondasa. Az, hogy kiskoru az orokos, vajmi keveset szamit, akik laknak benne gondolom nem kiskoruak, nekik kellett volna fizetni a hitelt. Nem tettek, most majd viselik a kovetkezmenyeit.
2016. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy ismerősömről van szó épp a minap volt nálam és tőlem kérdezte hogy ki e rakhatják őket mert nem fizetik a harmadikos lánya nevén van a ház mert ő azt hallotta hogy nem! meg mondta azt is hogy már az otp sem küld már rég ota semmit
2016. jún. 17. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ooo... szent egyugyuseg. Nem kuldenek semmit? Es akkor minden rendben van, nem? Akkor a tartozas is semmis, ugye?


Istenem, es az ilyen embereknek szavazati joga van, meg onalloan donthetnek penzrol, gyerekvallalasrol, autot vezethetnek...

2016. jún. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt mondom én is!Csak nem akartam megbántani! Én se vagyok tisztába ezekkel a dolgokkal azért is kérdeztem itt! De gondoltam hogy így is úgy is fizetni kell!Amúgy 2013 júliusban halt meg az örökhagyó azóta nem fizetik a hitelt. Még azon csodálkozom hogy eddig nem rakták ki őket !
2016. jún. 18. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:
valószinű, hogy éppen a kiskorura tekintettel nem rakták ki őket. REndezni kell a dolgot mielőbb. Mire a kiskoru nagykoru lesz, akkora tartozása lesz, hogy belezöldül... nem éppen normálisak a kiskoru szülei. A gyámhivataltól kellene tanácsot kérni valami épeszű megoldásra.
2016. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!