Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv. Van egy 1 éves garden...

Khujber89 kérdése:

Üdv. Van egy 1 éves garden master típusú fűkaszám. Tavaly nem volt semmi baj vele idén már igen . Előszőr elkezdett fulladozni magától leállt forró volt a motor. A gyertya tiszta. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Karburátorra gondoltam de ahhoz nem értek. 50_es keveréket használok bele. Benzinszűrőre gondoltam de az tiszta. Hengerfejnél mintha a menet is kicsit kopott lenne.Légszűrő felzsírzás 2 hetente. Megnéztem a gyertyát majd mivel elég fekete. A motor is elég fekete volt és néha mintha zörögne.

Beállítottam a porlasztó csavart is utánna jó volt egy hónapig gyertyát néztem az tiszta volt .kicseréltem egy újra. Most az a baj mint múltkor . Vélemény?



2016. jún. 18. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ötvenes keveréket ír a könyve???
2016. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

azóta ez a probléma megoldódot köszi.

egyépként 40-es keveréket írt először de aztán utánna írta hogy növelhetem 50-esre mert a motornak ez jó ha már bejáródott.

később ötvenes keveréket használtam. azóta ilyen probléma nem volt vele. (uj gyertyával és benzinszűrővel még egyszer megpróbáltam eddig bevált.)

2016. szept. 9. 16:07
 3/4 A kérdező kommentje:
most meg a berántó zsinort szedtem le mert már annyira szorult hogy nem lehetett berántani. kitisztitottam visszaraktam de lejött az egész szédtem visszaraktam szorult. egy másik berántó zsinórral is ezt csinálta. valami a géppel lehet szerintem.
2016. szept. 9. 16:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kuka már az a gép, nem neked találták azt ki. :-D
2019. dec. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!