Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Simson miért melegszik?

Simson miért melegszik?

Figyelt kérdés
Nos van egy Simson-om S51B megvettem elég rossz állapotban azóta költögetek rá! új trafó,kondi,gyújtó tekercs,szimeringek,uj karburátor (amit ma raktam bele) az a bajom, hogy csak az alapjáratot állítottam rajta kb 2 perc volt az egész és olyan forró volt a henger hogy csoda hogy nem izzot nem tudom mi lehet a probléma válaszotokat előre is köszönöm!

2016. jún. 18. 17:52
 1/8 anonim válasza:
Az oké, hogy meleg a henger, meg hogy forró. De még is, hány fokos? Ha nem mérted meg, akkor mit törődsz vele? Honnan veszed, hogy mi az ideális? Úgy, hogy megfogdosod. Ne legyél már félkegyelmű. Rajta vannak a hűtőbordák, majd vissza hül az menetközben...
2016. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát amikor megvettem saját lábán haza hoztam 70km-t. akkor nem volt ilyen meleg de lehet hogy igazad van hogy hül az magátol
2016. jún. 18. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel léghűtéses, ezért álló helyzetben nem kap hűtést, ha még 2-3 percig járattad volna, besült volna, főleg ilyenkor, amikor amúgy is meleg van.
2016. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért járattam mert állítottam az alapjáratot egyébként most esett az eső mentem vele olyan 4km t ugyan olyan forró volt.mondták rokonomék hogy baj van az előgyujtással is meg lehet rossz helyen van a gyujtás
2016. jún. 19. 16:55
 5/8 anonim ***** válasza:
A motor az forró rendszer, attól nem lesz baja, csak ezeknél a léghűtésűeknél kell vigyázni állóhelyzetbe, ha megy jól nincs annak baja.
2016. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Új problémám most az lenne vele (uj karburátor gyárilag be van lőve csak az alapjáratot állítottam be) ,hogy valamiért fullad a motor reggel elindultam dolgozni akkor éppen még ment de reggel is amikor berugtam a kipufogó az rendesen durrogot most meg jöttem haza munkábol a városban épp hogy kettesel birtam jönni folyton le akar fulladni mi lehet a baj?
2016. jún. 20. 16:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem jó a gyújtása, valószínű utó gyújtása van.
2016. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rokonom mondta hogy előgyujtást kéne neki csinálni egyébként a gyujtó tekercs is új
2016. jún. 20. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!