Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álmok megvalósítására valami...

Álmok megvalósítására valami könnyű megoldás?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, jó múltkor az egyik munkatársam megkérdezte hova megyek nyaralni..

Ők görögországba mennek megint..ez így nem is vág nagyon hanyatt.. Nincs a hellyel bajom de èn nem oda mennèk.

A pénzzel magyaraztám igazàból ki Amerikába mennék vagy valami egzotikus helyre de az is 3-400 000Ft / fő legalább is amit nèztem.. Jó lenne,de senki nincs aki jönne mindenki sporol, én meg csaknem fizethetek ki 6-800 000-eket 1 hétre a 150 000 es fizetèsemből az még is csak megterhelő ilyen kiadásra. Szinte minden munkatársam külföldre megy de csoportos utazással.

Engem európán kivüli hely vonz,de ugyérzem akár olcsobb europai helyre is elmennék csak legyen valaki.

Soha nem voltunk a családdal nyaralni csak 1 naposakon azt is inkább règebben. Pedig ki tudnánk fizetni akár most is még a z egzotikus utat is, de nyilván masra kell az a pènz..

Idei nyaralásom a balaton sound.. Kb felér a görög út árával..

Viszont idén már nem igen tudnék annyit sporolni h elmenjek vhova vagy vkivel..egyedül nem akarok.. Mire meg vsn a pènz vége a nyárnak!


Sporoljak akövetkezöévre? Kocsit szeretnèk venni.. Ha veszek kilőve mèg inkább az egzotikus ut.. De ha a sporolok ésutazok megint csakkocsi nincs! Mindent a job fizetéa oldana meg..


2016. jún. 18. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Tele vagy ellentmondással...


Egyszer nincs pénz, máskor van pénz, egyszer túl sok a pénz, egyszer meg spórolni kell, mert nincs pénz egyáltalán...

2016. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha könnyű lenne az álmokat megvalósítani, akkor a Földet nem földnek hívnák, hanem mennyországnak.. Nos, jelenleg inkább pokolnak nevezik.
2016. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legkönnyebb megoldáa az álmaid megvalósítására: olyat álmodni, ami jelenlegi körülményeid közt megvalósítható.
2016. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!