Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nekem írni egy rövid...

Tudtok nekem írni egy rövid összefoglalót arról hogy kicsoda Urtear Milkovich? (Fairy Tail)

Figyelt kérdés
Engem pl. érdekelne, hogy a Fairy Tail wikia-s oldalán miért egy 80-as éveiben járó nő a képe, mikor mind tudjuk, hogy Ur lánya, így egykorú Gray-jel, és nem lehet ennyire idős.

#Fairy Tail #karakterleírás #Urtear Milkovich
2016. jún. 19. 00:05
 1/3 Asamii válasza:
Olyan mágiát alkalmazott, amivel úgy mond visszaugrott az időbe mindössze 2 percet. Persze ez is elég volt, hogy megmentse a többi mágust. De ezzel a saját idejét vesztette el, és idős lett. 😊 Ja és ez a nagy mágia játékok után játszódik, amikor a sárkányok ellen küzdenek 😊
2016. jún. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2016. jún. 22. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Urtear, Ur lánya. Hatalmas varázsereje volt, amit rossz dolgokra használt, (ő volt az, aki a 40-es részek körül irányította Gérardot) és azért, hogy megbünhődjön tetteiért, Meldy-vel és Gérardal együtt kalandozott vagy mi. Aztán amikor jöttek a sárkányok akkor nem 2 hanem 1 percet ment vissza az időben, és így megmentette a többi mágus életét, Gray-ét is. Gray pedig Ur tanítványa volt aki Urtear anyja. :) remélem segítettem :)
2016. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!