Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, ha ennyire szeretem...

Normális, ha ennyire szeretem a hasamat?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben többet ettem a szokásosnál- és valószínűleg a kelleténél is. Emiatt látványosan megnőtt a hasam. Nem olyan hájas, lógós, hanem pufi, kerek és puha. Mielőtt meghíztam volna, még egy kis izom is volt rajta. Most viszont egyszerűen imádom, annyira jó nézegetni és fogdosni, általában nemi vágyat is érzek. Kb 10 kilóval vagyok többi, mint ezelőtt, de nem akarom leadni. Mennyire normális ez???

2016. jún. 19. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. A normális szó jelentése átlagos. Te ettől mar eltérsz, nem kicsit.
2016. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha neked így jó akkor az de azért valamilyen mértéket tudnod kell az egészséged érdekében.

Üdv egy mackós alkat

2016. jún. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
47%
Én is érezném azt a nemi vágyat.
2016. jún. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár nem egy hétköznapi dolog (Legalábbis a többség ilyenről nem számol be. De lehet csak titkolják :D ), de ha neked tetszik és jól érzed így magad, akkor semmi gond nincs vele :)
2016. júl. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vegre nem csak en vok ezzel igy. Kinyomom a tukor elott es hatalmas, kerek, puha pocak buggyan elo. Kozben jo nasizni.
2018. nov. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ugyanez. 10 kilot hiztam. Mindenki folfigyelt mostanaban mekkora hasam lett mert kigombolyodik. Vele egyutt a combom, csipom, fenekem is szelesedett eleg sokat. A hasamon viszont nagyon latszodik. Imadok enni es nasizni emellett.
2019. nov. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem olyan nagy baj, sőt...
2020. jún. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!