Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha csak a hasamat...

Mit tegyek, ha csak a hasamat akarom leadni? Fenekemet szeretem így. (Lent)

Figyelt kérdés

Mialatt meghíztam,jött a fenekemre is meg a lábaimra is egy kevés felesleg.

Viszont alma alkatom van,csak a hasam nem kéne, lábam, fenekem így pont jó.

Dietazom, mozgok,fogyok is.

De azt nem tudom befolyásolni, hogy honnan menjen le a feleseleg,gondolom szépen lemegy a fenekemről annyi,hogy újra lapos legyen,így szép kerek és nem is plottyedt, viszonylag feszes is,nem tudom hogy hoztam össze.

Na de mindegy,szóval ezellen csak azt tudom tenni gondolom,ha edzek rá.

Mivel tudok kerek feneket csinálni/hagyni? Guggolás, lépcsőzés?

Segítsetek légyszi, milyen gyakran ,miből és mennyit csináljak, hogy ne legyen lapos újra.

Amúgy edzeni nem járok,csak futni,gondolom az semmit nem ér ebből a szempontból,tehát ettől nem lesz jó fenekem.



2015. márc. 26. 21:09
 1/6 Jagello ***** válasza:
A futás valamelyest hozzájárul a a láb és farizom fejlesztéséhez. Bár a farizmot inkább a sprint veszi jobban igénybe. A lehető legjobb dolog a forma megőrzésére, jól látod a célzott erősítés. A legjobbnak a kitőrést mondanám, de a guggolás is természetesen jó. Vannak speciális kondigépek, amelyek a farizmot és a combhajlítót erősítik. A felsoroltak a legáltalánosabbak. Futóedzés végén heti 1-2 alkalommal 3 sorozat 12-15 ismétlésszámmal mehet 2 gyakorlatból és egy egész formás farizom lehet a vége. Természestesen az étkezés fontos!
2015. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én alkartámaszba helyezkedem, majd nyújtott és behajlított lábat is emelek, számomra ez volt a leghatásosabb.
2015. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

heti 2x 6x15-20 mély guggolás 6x15-20 kitörés és 4x100 vádliemelés.

a saját testsúlyos guggolást lehet nehezíteni sokféleképp,hogy sokáig kihívás tudjon maradni és elegendő terhelést tudjon biztosítani.

a fegyencedzés könyvben le van írva ennek mikéntje,ha érdekel ez a dolog akkor elolvasod.

de ami a legjobb a farizom fejlesztésére az az egészen mély guggolás.

2015. márc. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tetelesen:


1. A testzsir csokkenteset a ch csokkentesevel ered el, amibe nem csak a liszt, cukor, teszta, krumpli stb. hanem a gyumolcs, muzliszelet, abonett, pufirizs, tk kenyer es miegymas is beletartozik. A vacsorara gyumolcs hiedelmen tultehetnek magukat az emberek vegre.


2. A reggeli, ebed, vacsora, este 6 utan nem eszem, felallas nonszensz. Ha ehes vagy egyel, pont. A vercukor szinted szinten tartasahoz napi tobbszori, altalaban 3 orankenti etkezes szukseges, melybol a reggeli elso, max az az utani tartalmazhat lassan felszivodo ch-t, mi t pl a zabpehely(nem a cukrozott, muzlibe rejtett, hanem a tiszta, nyers), a nap tobbi etkezese boseges feherjeforrasokat tartalmaz(csirkemell, hal, esetleg sovany voros husok, sovany turo, cottage, zoldsegek-->kiveve krumpli, kukorica, baba, hagyma a magas ch tartalmuk miatt). A vercukor szinted fentartasa a zabalasi rohamok elkerulesehez szukseges.


3. A ch fuggove tesz, akarcsak a dohanyzas. Sokan, akkor adjak fel, amikor rajuk jon a nasi iranti inger. Sokan turelmetlenek, ingerlekenyebbek ilyenkor, es feladjak. Ezen a ponton valo atlenduleshez, akarcsak, ha a dohanyzasrol akarnal leszokni, akaratero szukseges.


4. A futas, biciklizes etc., tehat a kardio edzes az allokepesseget, tudokapacitast javitja.


5. Ha formas testre vagysz sulyzos edzes szukseges, legyen az sajat testsulyos, erre valo konditermi gepek hasznalat, kezi sulyzokat, vagy barmi akar kreativitassal. Nekem pl. van, hogy labemelesnel parom helyettesiti a sulyt. A kezevel nyomja le a labam, en meg annak ellenallva emelem.


6. Nem leszel kigyurt allat a sulyzos edzestol. Ahoz olyan etrend, edzesprogram kell es roppant idoigenyes. Amikor azt latod, hogy valakinek jo laba, feneke van, azert van, mert tonusos, kidolgozott izomzata van, hiszen az izomzat adja meg a test vazat, alakjat. Magyarul lehetsz 40 kilo is akar, es lottyedt, ha a borod alatt nem izom van, hanem zsir.


7. Izomlazat kezelni kell, nem orulni neki. Egyreszt szakszeru nyujtassal, valtozuhannyal, melynek hideg a vege, boseges folyadekfogyasztassal, feherjedus etelekkel. Sokan elso edzes utan a wc-re leulni nem tudnak, majd a fajdalom mulasaval feladjak. Ne dolgozz ra, pihentest, nyujtsad sokat, es masnap edzedd egy masik testreszedet.


8. Edzesek utan egyel feherjet! Ez alapszabaly. Az izmaidnak tapanyagra van szukseguk, hogy megmardjanak. A legjobb, legkenyelmesebb, leggyorsabb a feherjpor, de megprobalhatod szilard etellel is bevinni, bar macerasabb.


9. Igyal sok vizet! Ne csak, ha szomjas vagy. Ezen elettanilag nincs mit magyarazni.


10. Aludj. A minosegi es megfelelo mennyisegu alvas elengedhetetlen a fejlodeshez.


11. Keruld a merleget! Naponta millioegy dolog dobalhat rajtas 1-2 kilot. A benned levo viz, kaja, sz..r, ami benned van, menstruacio stb. A fanatikus merlegfuggok, akik napiszinten mericskelik magukat akar tobbszor is, szepen bekattannak. Havonta boven jo. Amugy mint fentebb emlitettem: doszt mindegy hany kilo vagy, ha nincs alakod.


Ezeket betartva, az elso nehezsegi hullamokon atlendulve hamar erezheted es lathaod a valtozast: Jobb kozerzet, kiegyensulyozott anyagcsere, minosegi alvas, jobb agykapacias, szebb bor es persze a tested is alakul.


Sok sikert! ;)

2015. márc. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, utolsó: nem éhezve fogyok :)
2015. márc. 27. 08:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is allitottam ilyet.
2015. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!