Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha túlságosan...

Mit csináljak ha túlságosan öntelt vagyok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok.Eddig mindig gond volt az önbizalmammal. mindig találtam magamban valamit, amit épp utáltam. Legtöbbször ez a valami az alakom volt, mivel vékony vagyok. aztán pár hónapja rájöttem hogy szép vagyok és tehetséges szóval elkeztem szeretni magam, de a kelleténél szerintem jobban. Boldogan nézek a tükörbe és megvagyok elégedve magammal ( de ez még mindig nem 100%-os) és úgy érzem túlságosan önimádó lettem. Egyre többet nézek fiúkra és szemezek is velük. Tudom, hogy tetszem nekik. Én nem ilyen voltam, szokatlan ez nekem és szerintem nem helyes. Lányok! ti is szoktatok fiúkkal szórakozni? vagy csináltok hasonlókat? Esetleg ez normális és semmi baj nincs ezzel?

2016. jún. 20. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

:D most erre komolyan milyen választ vársz?

"Mit csináljak ha túlságosan öntelt vagyok?"

Utáld magad! :D

2016. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül, hogy szokás mostanában teljesen és folyamatosan elégedetlennek lenni önmagunkkal, pláne a külsőnkkel, ennek nem kell feltétlenül így lennie.


Ha tetszel Magadnak, akkor utána már tudsz tetszeni másoknak is, és ez így jó. De arra vigyázz, hogy ne szégyeníts meg másokat, akik nem olyan szerencsések vagy szépek, mint Te.


A baj azzal van, ha csak a játék kedvéért belemész olyan helyzetekbe fiúkkal, amikbe nem kéne. Élvezi az ember, ha tud hódítani, de ne hódíts meg egy fiút csak azért, mert megteheted, csak akkor menj bele bármibe, ha tényleg érzel valamit iránta.

2016. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!