Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezeknek a videóknak mi értelme?

Ezeknek a videóknak mi értelme?

Figyelt kérdés
Csak beírom hogy diy és ilyeneket hoz ki többségben pedig esküszöm, hogy rosszul leszek tőlük.Mert nem értem hogy most ezek mire jók. Ki az a fogyatékos aki ezzel tölti az idejét...NEM ÉRTEM. valamelyikőtök szokott ilyeneket csinálni? MEG hogy lehet rajta ennyi megtekintés? https://www.youtube.com/watch?v=1qWmaZEoYnU

2016. jún. 20. 16:58
 1/2 A kérdező kommentje:
főleg amit ott a 10.-ik perctől csinál. Fúú semmi értelme. És képes vagyok rajta felháborodni. :D
2016. jún. 20. 17:01
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hogy értelme legyen. Ha van egy jó nagy közösség aki állandóan megnézi őket, az jó pénzt csinál. Az embereknek van annyi felesleges ideje hogy megnézzenek 10 perc kreatívnak tűnő időpazarlást, közben pörgetik a pénzt a készítőnek.
2016. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!