Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha mindig van valaki itthon...

Ha mindig van valaki itthon hogy napozzak?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is pucéran napozni, flangálni a lakásban, amíg albérletben laktam minden oké volt, ahogy hazaköltöutem viszont ugye nem tudok, mert mindig vannak itthon, előttük meg nem igazán szeretnék meztelenkedni. Barátnőhöz nem tudok menni. Nincs egyéb ötlet? Nudista strandra egyedül nem szívesen megyek.
2016. jún. 20. 19:59
 1/6 anonim válasza:
Ennek a kérdésnek mi köze a szexualitáshoz?
2016. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
átjöhetsz ha gondolod
2016. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
menj szoliba
2016. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Egy hátizsák benne egy nagy lepedő és irány a határ. Ott kedvedre meztelenkedhetsz és napozhatsz.


Nem a legkomfortosabb és nem is feltétlenül a legkényelmesebb főleg egyedül de ha ló nincs...

2016. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#4-es: bukkantam már terepfutás közben ilyen lányokra... gyorsabban jöttem, mint ahogy felkapták volna a ruhát a határban :)
2016. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Akkor sem a család előtt teszed :D

És kevesebb rá az esély is hogy pont akkor pont ott :D :D

2016. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!