Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha sikertelenségek...

Mit tegyek, ha sikertelenségek sorozata az életem?

Figyelt kérdés
A párkapcsolatom egyoldalú és nyögvenyelős. a családom le se tojja a fejem, csak akkor kellek nekik, ha hasznuk van belőlem. A karrierem jól indult, egészen egyetem előttig jó megkereséseim voltak, a helyemen voltam a világban. Aztán egyetemre kerültem, ami egy jó nagy hulladék, elvesztettem az egyetem előtti barátaimat, a tanulás nem megy, mert rossz szakot választottam, a szüleim változtatni nem engednek. Egy magányos, önértékelési problémás hulladéknak érzem magam, úgy érzem, sosem végzem el az egyetemet, de ha el is végzem, minek? Mi lesz utána? Az üzleti kapcsolataim megszakadtak, kétes emberek megbízásaiba futok csak bele, a mellékállásom is elvesztettem. Vége lesz egyszer ennek, ki lehet ebből jönni, vagy nyugodtan keressek egy szimpatikus hidat/vasútvonalat, ami segíthet rajtam? Sikerült már teljesen kilátástalan helyzetből kilábalnotok?

2016. jún. 20. 23:56
 1/2 anonim válasza:
Nekem születésem óta egy fos az életem,ha egy kicsit boldog vagyok valamikor,rögtön valami hülyeség követi azt.Én megpróbálok vele élni,és alakítani a jövőmet.Biztosan találsz valami más munkát,keress új barátokat,hagyd a családod,meg a párod,gondolj magadra.Először mindenekelőtt végezd el az egyetemet,koncentrálj arra,aztán keress egy stabil munkát.
2016. jún. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ne keseredj el teljesen! Most biztos nagyon sötéten látod a helyzetet, de gondolj arra, hogy valaminek a vége valami új kezdete is egyben. Változtass! Próbáld a dolgok jó oldalát nézni!

Beszélj a pároddal, ha nem működik, szakíts vele! Keress barátokat! Most az a legfontosabb, hogy elvégezd az egyetemet, utána majd eldöntöd, mit kezdesz vele.

Ne add fel! :)

2016. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!