Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magánnyomozó szeretnék lenni....

Magánnyomozó szeretnék lenni. - Mi kell ahhoz, hogy vállalkozást nyithassak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elcsépelt szöveg, de van hozzá érzékem, logikám, jó pszichológiai és emberismeretem, ami bőven elég a sikerhez.

Szeretnék irodát nyitni, ügyfeleket fogadni. Végzettségem nincs, és nem is lesz (amit ott tanítanak az semmit sem ér), ráadásul csak nyoma van... ami számomra felfoghatatlan!


Először 13 évesen egy sulis szabadnapon felültem a vonatra, egyetlen kép alapján megtaláltam az apámat egy távoli nagyvárosban, ahol sosem jártam előtte, és még időben haza is értem... - Amolyan fanatikus vagyok, aki átlapozza a telefonkönyvet, végigolvassa a sírokat, megvár egy biztos helyen, követ-követi az ismerőseidet, észre veszi az apróságokat, a rutinodat, elemez, kiismer, megfigyel, megtalál!


Szóval mi kell ahhoz, hogy ez számlaképesen menjen? Egyéni vállalkozóra gondoltam, csak nem tudom kell-e végzettség, vagy engedély. (Ismerősöm boltot nyitott, végzettség nélkül, csak a könyvelője megnevezte a termékeket, hogy pl. ruhát, ékszert árul, és már csinálhatta is.)


2016. jún. 21. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Amúgy ez óta eltelt 4 év tényleg magán nyomozó lettél?
2020. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!