Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cosplay próblémám lenne!?

Cosplay próblémám lenne!?

Figyelt kérdés

Közeledik a Con és szeretnék be öltözni! De fogalmam sincs minek. Szeretnék egyszerű pénztárca barát ötleteket de neten nem találtam 1-et se nem szeretnék vele versenyezni meg semi csak jó lenne be öltözni (narutoval és a sablon animékel nem vagyok jobban pl.:bleach,dragon ball ezekből semi képp nem szeretnék cp-ni) uthogy szeretnék itt segítséget kérni. 155cm magas vagyok barna nagyon rövid hajú és zöld szemü.


Tudnátok nekem ilyen karaktereket írni?


2016. jún. 21. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az a fontos, hogy hasonlíts a karakterre, az a lényeg, hogy olyan szereplő bőrébe bújj, akivel tudsz azonosulni. Nem muszáj mainstreem animékből beöltözni, hidd el, ígyis sokan felismernek majd. De nem kötelező animéből beöltözni, Trónok harcától kezdve Star Wars-on keredztül Disney hercegnőkig elő szokott fordulni minden. Mi nem tudjuk neked megmondani ki legyél, ez csak rajtad múlik. :)
2016. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
One Piece-ból Zoro? :D
2016. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

One piecet se szeretem! Xd


Tudom de az a baj hogy akine be öltöznék pl.:Attack on titan Levi

Az azért nem kis pénz meg ha kézzel varok is drága és sok munka lenne vele. Ezért szeretnék meg halgatni ötleteket mert lehet hogy írnak pár olyat ami nagyon meg tetszik és könnyű a kivitelezése meg olcsó stb! :)

2016. jún. 21. 20:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Btw 18/L
2016. jún. 21. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért az az igazi, ha szereted is a karaktert, így ismeretlenül nehéz választani helyetted, lehet, hogy nem is láttad azt a sorozatot, animét stb amit én javasolok.


De itt van néhány egyszerű, varrást nem nagyon igénylő ötlet:

Adventure Times - Fiona

Life is Strange - Max

Super Sonico egyszerűbb ruhái

Death Note - Amane Misa

2016. jún. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amiket fel soroltál mond ismerem és köszi
2016. jún. 25. 23:29
 7/7 Otaku1238 válasza:

Anohana- Menma

Egy fehér felsőből, fehér anyagból könnyen meglehet csinálni.

2017. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!